Iecavas pasta nodaļa ceturtdienās būs atvērta ilgāk, bet sestdienās nestrādās

VAS «Latvijas Pasts» no 1. novembra ieviesīs īslaicīgas izmaiņas Iecavas pasta nodaļas darba laikā, lai noskaidrotu, vai izvēlētais modelis ir piemērotāks klientiem, portālu informēja uzņēmumā.
VAS «Latvijas Pasts» sabiedrisko attiecību speciāliste Vineta Danielsone atklāja, ka novembrī un decembrī ceturtdienās nodaļas darba laiks pagarināts par divām stundām, bet sestdienas noteiktas par brīvdienām, tādējādi nodrošinot sūtījumu ērtu saņemšanu strādājošajiem klientiem. Pamatojoties uz šo divu mēnešu  laikā iegūtajiem rezultātiem, tiks pieņemts lēmums, vai Iecavas pasta nodaļas darba laiks šādā veidā jāmaina pastāvīgi.

Līdz šim klientu pasta pakalpojumu izmantošanas paradumi Iecavas pasta nodaļā liecinot, ka darbdienu vakaros to apmeklē ievērojami vairāk cilvēku nekā sestdienās, kad klientu plūsma un ieņēmumu apjoms samazinās par aptuveni 80% salīdzinājumā ar darbdienām.

Tāpēc Iecavas pasta nodaļai no 1.novembra līdz 31.decembrim testa režīmā tiek mainīts darba laiks, lai izanalizētu pakalpojumu pieprasījumu un pieejamību, kas ļautu pieņemt lēmumu, vai šādu darbalaiku pēc testa perioda beigām noteikt pastāvīgi.

Testa periodā Iecavas pasta nodaļa strādās pirmdienās no pulksten 8 līdz 18, otrdienās, trešdienās un piektdienās no pulksten 8 līdz 17, savukārt ceturtdienās no pulksten 8 līdz 19.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas