Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavas pašvaldībā atkal mainās jaunatnes koordinatore 3

Darbu Iecavas novada domē jūnijā pēc pašas vēlēšanās atstājusi jaunatnes lietu koordinatore Ginta Zaumane.

Viņas pienākumus pārņēmusi veselības veicināšanas koordinatore Laura Jerķe, kura šo amatu Iecavas pašvaldībā pildīja kopš šī gada marta, «Bauskas Dzīvi» informēja pašvaldībā.

G. Zaumane par jaunatnes lietu koordinatori Iecavas pašvaldībā strādāja kopš pagājuša gada septembra, ļoti aktīvi organizējot dažādām nodarbēm novada jauniešus, veidojot sadarbību ar pašvaldības iestādēm un nevalstiskajām organizācijām. Viņas rosinātais projekts, kura gaitā jaunieši un bibliotekāres kompaktdiskā apkopoja Iecavas novada amatieru literātu dzeju un īsprozu, tika uzteikts Izglītības un zinātnes ministrijas konkursā.

Pati G. Zaumane «Bauskas Dzīvei» sacīja, ka par nozīmīgāko sava veikuma daļu uzskata pierādīšanu, cik liels potenciāls ir jauniešiem Iecavas novadā un cik svarīgi ir kādam šajā amatā strādāt aktīvi un radoši. Amatu Ginta atstājusi tāpēc, ka darba specifika prasīja tam veltīt arī lielu daļu brīvā laika bez atbilstīga atalgojuma, samazinot viņas iespējas strādāt kā individuālajai komersantei.

Tā kā G. Zaumane bija sekmīgi sākusi brīvprātīgā darba projektu Iecavas pašvaldības iestādēs, vasarā iesaistot novada jauniešus, darbs bija jāpārņem ātri, tāpēc tas uzticēts līdzšinējai veselības koordinatorei Laurai Jerķei, «Bauskas Dzīve» uzzināja pašvaldībā. L. Jerķe pārzina skolēnu nodarbinātību un brīvprātīgo darbu.

Taču atkal vakanta ir veselības veicināšanas koordinatora amata vieta, kurā L. Jerķe aktīvi sāka darboties šogad pavasarī. Pašvaldības mājaslapā iecava.lv pieteikšanās amatam pagaidām nav izsludināta.

Abi amati Iecavas pašvaldībā izveidoti vien pēdējos pāris gados, tajos nomainījušās jau pa divām speciālistēm. Jaunatnes lietu koordinatora nepieciešamību pašvaldībā noteic likums, savukārt veselības koordinatore Iecavā strādā saskaņā ar iepriekšējā sasaukumā opozīcijas deputātu virzīto un domes apstiprināto veselības veicināšanas programmu. Veselības jautājumu sekmīgais risinājums ir viens no pamatojumiem, ar kuru Iecavas pašvaldība pieteikta šī gada konkursā «Eiropas Gada pašvaldība».

Pievieno komentāru

Komentāri 3

**

Kļūda materiāla datējumā - 7. augusts taču vēl nav.

pirms 7 gadiem, 2013.07.07 20:39

iecavnieks

nezinu ko tas veselības koordinators dara 8 stundas dienā 5 dienas nedēļā?:))

pirms 7 gadiem, 2013.07.08 12:35

Laura

Apsveicu! Tev ir iespēja to uzzināt! Raksti uz e-pastu: laura.jerke@iecava.lv vai zvani uz tālr. 63963403 un norunāsim tikšanos! Protams, ja esi gatavs (-a) kļūt ne tik anonīms (-a). :)

pirms 7 gadiem, 2013.07.08 16:37

Vietējās ziņas