Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavas pašvaldībā būs jaunatnes speciālists 7

Iecavas novada dome izsludinājusi pieteikšanos jaunveidotajam jaunatnes lietu speciālista amatam.Pašvaldībā līdz 22. jūlijam gaida piesakāmies pretendentus ar augstāko izglītību, labām komunikācijas spējām, teicamām latviešu valodas zināšanām un vismaz divu svešvalodu prasmi, kā arī datora lietošanas, projektu veidošanas un vadīšanas iemaņām, vēstīts mājaslapā iecava.lv.Jaunatnes lietu speciālista amata vietu Iecavas novada dome nolēma izveidot pašvaldības izglītības nodaļā. Speciālistam jāsāk strādāt šī gada 1. septembrī. Amata algas likme jaunajam postenim noteikta 467 lati.Speciālistam būs jāorganizē darbs ar jaunatni saskaņā ar valsts un pašvaldības prioritātēm jaunatnes politikas jomā, jāpārzina normatīvie akti un to piemērošana.Amata tīkotājiem pašvaldības kancelejā Iecavā, Skolas ielā 4, jāiesniedz izglītības dokumentu kopijas, dzīvesgājuma apraksts un motivācijas vēstule. Tālrunis uzziņām 63941601.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Interesents

Kuršt zina cik jāmaksā Mārtiņam lai Iecavā ielas posmu pie mājas likvidēt,man arī takā traucē tās automašīnas kas gar sētu brauc.

pirms 9 gadiem, 2011.07.07 11:30

Vova

Tas kādam Mārtiņa čomam domāts un noritēs viss ātri-kamēr Jānis atvaļinājumā.

pirms 9 gadiem, 2011.07.07 11:22

Pk

Interesanti, kurai laine bahai šis amats ir izveidots.

pirms 9 gadiem, 2011.07.06 15:34

Normāla prakse

Parasti prasības pielāgo jau konkrēti zināmam kandidātam. Tad pārējie vienkārši neiztur tā saucamo"konkursu" un vajadzīgais ir uzvarējis.

pirms 9 gadiem, 2011.07.06 14:03

starp citu, svešvalodu prasīšana Latvijā strādājošam speciālistam, kuram tas pamatdarbā ar latvju grūto jaunatni absolūti nav nepieciešams, tūlīt arī Darba likumā tiks atzīta par diskriminējošu... ja nu vienīgi liks vazāties pa ārzemēm un neveikt tiešos darba pienākumus...;)

pirms 9 gadiem, 2011.07.06 13:05

Gena

Divas svešavalodas tādam amatam par maz, vajadzēja vēl vismaz vienu un obligāti frontālā iekrēvēja tiesības vai arī CE piekabes tiesības. Tad būtu normālas prasības kandidātam.

pirms 9 gadiem, 2011.07.06 11:55

Vietējās ziņas