Iecavas pašvaldība nopērk dzīvokli 5

Lai risinātu mājokļu pieejamības jautājumu Iecavas novadā, pašvaldība interneta vietnē www.iecava.lv un laikrakstā «Iecavas Ziņas» ievietoja sludinājumu, ka vēlas iegādāties daļēji labiekārtotus Zemesgrāmatā reģistrētus dzīvokļus. Jūlijā saņemts piedāvājumus, kuru vietvara jūlija sēdē atbalstīja.
Iecavas novada sabiedrisko attiecību speciāliste Diāna Goldmane atklāja, ka dome apstiprinājusi dzīvokļa Iecavas novada Zorģos iegādi par 7500 eiro. Šis nekustamais īpašums gan būšot paredzēts Zorģu bibliotēkai. «Aktīvajiem ciema iedzīvotājiem būs, kur sanākt kopā un radoši darboties. Tāda vismaz bija sākotnējā ideja. Vai tas tiks īstenots, vēl nav simtprocentīgi zināms,» skaidroja D. Goldmane.

Pašlaik rindā uz pašvaldības dzīvojamā fonda mājokli Iecavas novadā gaida vairāk nekā 50 ģimenes. D. Goldmane stāsta, ka pēdējā gada laikā iegādāti četri dzīvokļi. Katrs piedāvājums tiekot rūpīgi izvērtēts. «Pašvaldība apskata īpašumu, noskaidro, kādu naudas summu pārdevējs vēlētos saņemt. Pēc tam tiek saukts vērtētājs, kas nosaka īpašuma vērtību. Dome izvērtē situāciju, konkrētā gada budžeta iespējas un lemj, vai var atvēlēt līdzekļus pirkumam,» skaidro D. Goldmane un piebilst, ka šī iemesla dēļ neesot iespējams precīzi nosaukt dzīvokļu skaitu, cik vietvara plānojusi iegādāties.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

prātnieks

Un kad būs valsts politika dzīvokļu celtniecībā? Uz šodienu praktiski nekas netiek būvēts un ja būvē tad privātie superlux kategorijā ar superlux īrēm ( cenām). Valstij tik kosmiskie biblioteku, koncertzāļu, slimnīcu projekti ar kosmiskajām cenām - varētu tos arhitektus piebremzēt, bet tie būves blakus % neļauj...

pirms gada, 2019.08.12 19:49

P

Jā,grūti laiki bijušjam Zālītes pagastam-nekādi nesanāk tredicionālā zolītes blice: skolmeistars,dakteris,pagastvecis.Ja kas,varēja arī mācītājs.

pirms gada, 2019.08.13 12:10

Vitālijs

Piekrītu,,pràtnieka,, komentàram. Pateikts tà,kà tas ir. Un skumji paliek,ka nekas arī netiks mainīts.

pirms gada, 2019.08.13 12:24

vitàlijs

Interesanti,ko Iecavas pašvaldība domà darīt ar divàm bibliotèkàm Zorğos?

pirms gada, 2019.08.15 19:20

vitàlijs

Iecavas pašvaldība nespēj nodrošinàt cilvèkiem,kam pienàkas dzīvesvieta un iegàdàjas dzīvokli vèl vienai bibliotèkai Zorğos. Vai ko citu nespèja izfantazèt,lai nesamelotos?!

pirms gada, 2019.08.15 19:23

Vietējās ziņas