Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavas represētie aicina savā pulkā

Iecavas kultūras namā sestdien, 18. janvārī, novada represēto kluba pārskata un vēlēšanu sapulcē tikās 15 no kopumā 44 biedrības dalībniekiem.

Kluba valdes priekšsēdētāja Ēriks Grants atskaitē aprakstīja pagājušā gada tradicionālos notikumus – 25. marta atmiņu pēcpusdienu, dalību represēto valsts mēroga sarīkojumā Ikšķilē, pašu organizēto atpūtas vakaru un ekskursiju. Viņš izklāstīja Latvijas Politiski represēto apvienības koordinācijas padomē pārrunātos jautājumus, aicinot paust Iecavas kluba dalībnieku viedokli. Ē. Grants atskaitījās arī par vairākām politikas iniciatīvām, kuru mērķis ir panākt represēto stāvokļa uzlabošanu.

Sapulces dalībnieki pārvēlēja Ē. Grantu valdes priekšsēdētāja amatā, kā arī apstiprināja valdes locekļu Skaidrītes Jostmanes, Ritas Sproģes, Astras Kreņģeles un Jāņa Štrausa pilnvaras nākamajiem diviem gadiem. Līdzīgi tika pagarinātas revīzijas komisijas pilnvaras. Līdz ar citiem organizatoriskiem jautājumiem nolemts, ka turpmāk kluba biedra nauda būs trīs eiro vienam dalībniekam. Klubu ar aptuveni 1000 latiem jeb 1423 eiro gadā atbalsta Iecavas pašvaldība.

Līdztekus lietišķiem jautājumiem sanākušie dalījās atmiņās par pērn piedzīvoto, atminējās arī senākus notikumus. Sanāksmē valdīja silta, pozitīva gaisotne. Ē. Grants uzsvēra, ka klubā ir dalībnieki, kas paši nav cietuši represijās, bet viņus piesaista kluba aktivitātes un interesantie cilvēki. Jauna ierosme ir diskusiju vakaru rīkošana.

Noslēgumā sanākušie noskatījās slīdrādi ar fotoattēliem no pagājušā gada 23. augusta ozolu stādīšanas Likteņdārzā, kur piedalījās ar Iecavas un Bauskas novada pārstāvji, arī Ē. Grants.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas