Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavas rudens skrējienā uzstāda trases rekordus

Rudenīgi skaistais laiks sestdien, 5. oktobrī, Iecavas parkā tradicionālajam rudens skrējienam pulcēja ap 40 sportistu.

Kopīgā startā teju 40 dažāda vecuma skrējēji devās ar tādu aizrautību, ka tas izdevās vien ar otro reizi, bet pirmais dažiem sportistiem tika atzīts par pāragru startu. Trases skaistumu, skrienot pa seno muižas parku, Ābolu ielu starp krāšņiem dārziem un finišējot Ozolu ielas alejā, izbaudīja ne tikai vietējie, bet arī Bauskas un Jelgavas novada skrējēji.

Jelgavas sportistus uz Iecavas skrējieniem jau vairākus gadus ved treneris Viktors Folmanis. «Te ir ļoti skaista trase, laba sacensību organizācija,» «Bauskas Dzīvei» sacīja V. Folmanis, paužot gandarījumu par divu savu audzēkņu veikumu – gan Oskars Blaus vīru grupā, gan Līna Šulgina dāmu grupā finišēja pirmie, uzstādot trases rekordu.

Tiesnesis Elmārs Gāga informēja, ka viena apļa garums ir 2 km, un to pieveica visi skrējēji, bet vīri skrēja trīs apļus jeb 6 km. Baušķenieks Ruslans Smolonskis pirmajā aplī uzturēja augstu tempu, nospēlējot «zaķa» lomu pieredzējušākajam O. Blauam, kurš nākamajos apļos viņu apdzina. Savukārt abi vīri «pavilkuši» uz priekšu un ļāvuši labi finišēt L. Šulginai, skaidro V. Folmanis.

Iecavniece Arnita Kauķe, kura skrējienā juta līdzi saviem dēliem, «Bauskas Dzīvei» sacīja, ka jaukais laiks mudina pašai iemēģināt skrienamos apavus. Edžus Kauķis finišēja pirmais jauniešu grupā. Līdzās veterānam Ojāram Pārumam trasi sparīgi pieveica arī pavisam mazi skrējēji, dažs kopā ar māmiņu, saņemot tiesnešu un līdzjutēju aplausus.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas