Iecavas sporta skolotāja un vieglatlētikas trenere Dace Vizule saņēmusi ministrijas Atzinības rakstu 1

Sporta skolas «Dartija» vieglatlētikas trenere un Iecavas vidusskolas sporta skolotāja Dace Vizule saņēmusi Izglītības un zinātnes ministrijas Atzinības rakstu par nozīmīgu ieguldījumu pedagoģiskajā darbā sporta izglītības jomā. Tā liecina iecava.lv informācija.

Apbalvojumu 13. novembrī trenerei pasniedza  vidusskolas direktore Agra Zaķe un sporta skolas direktore Baiba Gāga. Abas uzsvēra, ka D. Vizule ne tikai trenē, bet arī aktīvi iesaistās dažādu sacensību organizēšanā un tiesāšanā.

Pašlaik septiņi treneres audzēkņi – Rihards Pūķis, Amanda Gromova, Paula Kaupe, Gvido Miezers, Sandis Šaškovs, Lianda Žvirble un Adriana Krūzmane – ir Latvijas izlases kandidāti. D. Vizule trenēja arī sprinteri Raiti Fomratu, kurš spēja veikt 100 metru distanci ātrāk par 11 sekundēm – Latvijas čempionātā skrēja 10,8 sekundes. 2017. gadā Iecavas novada vieglatlētu 4×100 stafetes komanda, kurā startēja Edijs Lācis, Daniels Fjodorovs, Emīls Sevastjanovs un Raitis Fomrats, izcīnīja otro vietu Latvijas čempionātā.

Šī gada pavasarī trenere saņēma Latvijas Vieglatlētikas savienības Atzinības rakstu par ieguldījumu vieglatlētikas attīstībā, pilnveidē un sporta dzīves organizēšanā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Ilvars

Dace velu izturibu un Veselibu.Veiksmi ari taviem audzekniem.

pirms gada, 2019.11.17 20:59

Vietējās ziņas