Iecavas un Bauskas basketbolisti spēlē teicami 4

Ar lieliskiem startiem sezonu sākuši «Bauskas BJSS» basketbolisti, kuri 20. oktobrī iepriecināja skatītājus un uzvarēja SK «Rūjiena» ar rezultātu 89:78. Teicamu sniegumu demonstrē arī Iecavas novada basketbola kluba (BK) «Dartija» spēlētāji, trīs mačos gūstot panākumus.

Baušķenieku vienība Latvijas basketbola 3. līgas čempionāta B grupā ir vienīgā, kas vēl nav piedzīvojusi zaudējumu. Izcīnītie četri panākumi tikpat mačos dod stabilu vietu tabulas augšgalā. Ne reizi nav zaudējušas divas A grupas komandas – «VIA/Valmiera Glass-2» un Iecavas novada BK «Dartija» spēlētāji.

Baušķenieki spēli sāka ar izrāvienu 6:2, bet ceturtdaļas vidū rezultāts bija neizšķirts – 10:10. Ceturtdaļas pēdējās piecās minūtēs grozam veiksmīgāk uzbruka viesi, taču mājinieki neiemeta četrus trīspunktu metienus pēc kārtas, un viesi izrāvās vadībā ar 21:14. Pēc pirmajām desmit minūtēm rezultāts bija16:21, viesiem par labu.

Otrajā ceturtdaļā baušķenieki sāka atspēlēšanos un pacietīgi pārņēma vadību savās rokās. Lielisku spēli ceturtdaļas sākumā mājinieku rindās demonstrēja Kaspars Jakubonis, gūstot komandas pirmos desmit punktus, kuri nodrošināja vadību ar 26:25. Turpinājumā komandas uzbruka bieži, bet neprecīzi. Pēdējās divas minūtes basketbolisti spēlēja rezultatīvi, un pēc puslaika mājiniekiem bija tikai – 1 jeb 43:44.

Trešajā ceturtdaļā baušķenieki turpināja iesākto. Rezultatīvi ar diviem punktiem bija Toms Vilks un Arnis Simsons, «trīnīti» iemeta Kaspars Jakubonis, vienu soda metienu realizēja Ivars Zemītis, bet tad atkal precīzs bija Toms Vilks ar vienu divpunktu metienu. Šo vīru gūtie punkti «Bauskai» ļāva izrauties vadībā ar 53:46, pirms izšķirīgajām desmit minūtēm rezultāts bija 59:52 baušķenieku labā.

Lielisku basketbolu komandas demonstrēja pēdējās desmit minūtēs, kurās ar 30:26 pārāki bija baušķenieki. Viņi no pirmajiem ceturtdaļas pieciem uzbrukumiem rezultatīvi noslēdza četrus, kas nodrošināja vadību ar +11 punktiem. Izšķirīgo izrāvienu mājinieki veica pēdējās ceturtdaļas vidū. Pie +9 divus «trīnīšu» iemeta Kaspars Jakubonis, piecus punktus guva Niks Gaigalietis, un rezultāts bija 80:64 mājinieku labā. Atlikušajā laikā viesi sameta mazliet vairāk, taču ar to bija par maz, un baušķenieki svinēja kārtējo panākumu LBL3 čempionātā.

«Bauskas BJSS» basketbolistu statistika spēlē pret komandu SK «Rūjiena»: Kaspars Jakubonis – 28 p., 8 a. b.; Niks Gaigalietis – 18 p., 4 a. b., 4 r. p.; Ivars Zemītis – 16 p., 9 a. b.; Toms Vilks – 10 p., 5 a. b., 8 r. p.; Arnis Simsons – 8 p., 7 a. b.; Anrijs Janševskis – 3 p.; Māris Skrējāns – 2p., 6 a. b., 2 r. p.; Niks Konstantīns Dibets – 2 p., 2 a. b.; Miks Cepure – 2 p. Nākamā spēle «Bauskas BJSS» basketbolistiem 27. oktobrī – viesos pret komandu «Saulkrasti».

Tikpat labi kā baušķenieki, spēlē arī iecavnieki. BK «Dartija» komanda LBL3 čempionāta trīs spēlēs guvusi trīs uzvaras. Savās mājās ar 86:79 pārspēti SK «Jaunpils» basketbolisti, ar 73:64 uzvarēta Carnikavas vienība. Savā pēdējā mačā 21. oktobrī pirmajā izbraukuma spēlē iecavnieki ar +20 «saplosīja» komandu «BJBS Rīga/Pārdaugava» – 89:69. Iecavas novada vienība atrodas A grupas galvgalī ar sešiem punktiem trijās spēlēs. Nākamais mačs iecavniekiem paredzēts viesos – 28. oktobrī pret «OC Limbaži-2» komandu.

«Dartija» basketbolistu statistika spēlē pret komandu «BJBS Rīga/Pārdaugava»: Gundars Brička – 29 p., 15 a. b., 6 r. p.; Gatis Justovičs – 15 p., 9 a. b., 11 r. p.; Ivars Puļķis – 15 p., 2 a. b.; Ģirts Hauks – 8p., 1 a. b., 1 r. p.; Jānis Saveļjevs – 7 p., 7 a. b., 1 r. p.; Jānis Pelēcis – 6 p., 3 a. b., 2 r. p.; Ginters Plaukass – 3 p., 5 a. b., 3 r. p.; Juris Zakenfelds – 3 p., 3 a. b.; Ēriks Naumenko – 3 p., 2 r. p.

Komentāri 4

kas tad nu

Kā tad tā.... nekas par citām BJSS basketbolistu komandām, it kā jau citi arī spēlē, vai tad ne?

pirms 5 gadiem, 2015.10.25 09:35

qwqw

raksta par lielajām pilsētu komandām, ja runātu par domi, tad par apkopējiem tak nerunātu.!
Padomā nedaudz, neies tak tagad par katru lietu rakstīt.
Jaunajiem censoņiem ir iespēja tiekties,lai arī par viņiem rakstītu.

pirms 5 gadiem, 2015.10.26 12:17

vecāks.

Tāda sajūta ka sporta skolā spēlē tikai profesionāļi,bet kaut vai kādu labu vārdu pateiktu ka mazie trenējas un cenšas ,nekad netiek pieminēti kuri dodas uz sacensībām un ir arī labas godalgas, kauns jums.

pirms 5 gadiem, 2015.11.01 18:35