Iecavas un Vecumnieku puses iedzīvotāji krītot gūst kaulu lūzumus

Pagājušās nedēļas laikā Bauskas, Rundāles, Iecavas un Vecumnieku novadā mediķi iedzīvotājiem steigušies palīdzēt 101 reizi, 18 gadījumos ārstējot traumas, informē Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta Zemgales reģionālā centra vadītāja vietniece Ilona Indriksone.

Iecavā 27. decembrī darba traumu guvusi kāda sieviete, lasot parkā atkritumus, paslīdējusi uz gājēju celiņa un nokritusi. Guvusi kreisā augšstilba lūzumu un stacionēta.

Nākamajā dienā, 28. decembrī, Iecavas novadā ceļu satiksmes negadījumā sadursmē tika iesaistītas divas automašīnas un trīs cilvēki. Cieta 38 gadus veca sieviete, gūstot galvas smadzeņu satricinājumu un sasitumu. Avārijā traumu guva arī kāda septiņdesmitgadīga kundze – mugurkaula kakla skriemeļa sasitumu, kā arī galvas smadzeņu satricinājumu un sasitumu.
 
Sestdien, 29. decembrī, Vecumnieku novada Valles pagastā neveiksmīgi uz slidena ceļa posma nokrita kāds 50 gadus vecs vīrietis. Viņam tika konstatēts augšstilba kaula lūzums, un vīrietis nogādāts slimnīcā.

Vecgada vakars un Jaungada diena mediķiem pagājusi salīdzinoši mierīgi. Pārsvarā izsaukumi bijuši saistīti ar asinsspiedienu, saaukstēšanos un paaugstinātu temperatūru bērniem. Zemgales reģionā gadumijā ar petardi rokās savainojās kāda sieviete Jēkabpils novadā. Viņai tā uzsprāga rokās, un tika norauts viens pirksts, atklāj I. Indriksone.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas