Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavas un Vīmsi aktīvās dāmas vieno sabiedriskā darbība 1

Iecavas sieviešu kluba «Liepas» dalībnieces augusta beigās apmeklēja jaunas sadarbības partneres –igauņu sieviešu uzņēmēju klubu «Veda» Tallinas priekšpilsētā Vīmsi.

Pavadītas divas aizraujošas, saturīgām sarunām pilnas dienas, portālam stāsta «Liepu» valdes priekšsēdētāja Beāta Bundule.
Sievietes runāja un dalījās pieredzē par savu dzīvi, ikdienu un svētkiem, apspriesti aktuāli jautājumi par uzņēmējdarbības iespējām Igaunijā, par to, kā dzīve mainījās pēc eiro ieviešanas, arī bērnu audzināšana, veselīga pārtika un dzīvesveids, apraksta B. Bundule.

«Kopā tika gatavotas vakariņas no latviešu un igauņu ēdieniem, neizpalika arī latviešu un igauņu dziesmu un rotaļu salīdzināšana. Kā izrādījās, ir gan atšķirīgais, gan kopīgais,» raksturo «Liepu» vadītāja, «piemēram, viena no igauņu tradicionālām rotaļām, kuru zina katrs bērnudārznieks ir «Kas dārzā?». Līdz šim man bija pilnīga pārliecība, ka tā ir latviešu tautasdziesma.»

Igaunietes, klausoties katras «Liepu» dalībnieces stāstā par sabiedrisko un profesionālo darbu, ģimenes dzīvi, tikai noprasīja, vai Latvijā diennaktī ir tās pašas 24 stundas. Igaunietes parādīja katra savu biznesa vidi, māju, dārzus.

Iecavnieču un Igaunijas uzņēmēju kluba draudzība sākusies šogad pavasarī, kad Agita Hauka, kluba «Liepas» valdes locekle, Latvijas Zemnieku federācijas valdes priekšsēdētāja, masāžas kabineta īpašniece un kosmētiķe, festivālā «Wellbeing and Sauna» Somijā iepazinās ar igauņu uzņēmēju Eni Lilli, SPA «Harmoonikum» saimnieci. Abas vieno ne tikai darbošanās veselības un skaistumkopšanas sfērā, bet arī aktīva sabiedriskā darbība, proti, Ene ir Vīmsi sieviešu uzņēmēju kluba «Veda» valdes priekšsēdētāja, Agita – viena no «Liepu» dibinātājām.

Vairāk par šo tēmu lasiet pirmdien, 9.septembrī, laikrakstā «Bauskas Dzīve».

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas