Iecavas uzņēmējus godinās astoņās nominācijās

Līdz 30. septembrim var pieteikt uzņēmumus konkursā «Iecavas novada uzņēmēju gada balva». Biznesa vides pārstāvjus iedzīvotāji un juridiskas personas var pieteikt piecās nominācijās.

Konkursā drīkst piedalīties uzņēmēji un saimnieciskās darbības veicēji, kuri darbojas novadā, kā arī novada skolēnu mācību uzņēmumi. Aizpildot pieteikuma veidlapu, kas atrodama iecava.lv mājaslapā, kā arī pašvaldības iestādēs, iedzīvotāji var ieteikt pretendentus piecās nominācijās –  «Lauksaimnieks», «Inovācija uzņēmējdarbībā», «Drosminieks uzņēmējdarbībā», «Mājražotājs/amatnieks», «Viesmīlīgākais uzņēmējs».

Pretendentus nominācijā «Gada skolēnu mācību uzņēmums» izvirza atbildīgie pedagogi, savukārt nominācijā «Gada pašvaldības partneris» – pašvaldība, konsultējoties ar pašvaldības iestādēm. Jāatceras, ka nomināciju uzvarētāji vienā un tajā pašā nominācijā konkursā netiek vērtēti vienu gadu pēc balvas saņemšanas. Tā liecina Iecavas novada domes informācija.

Pēc tam izvirzītos pretendentus vērtēs konkursa komisija septiņu locekļu sastāvā. Komisijas locekļiem konkursa nolikumā nav izvirzīti nekādi izvēles kritēriji. Komisijas sastāvu apstiprina Iecavas novada dome. Pieteikto pretendentu vērtēšana notiks līdz 31. oktobrim. Ja kādā no nominācijām būs izvirzīts tikai viens uzņēmējs, šo nomināciju konkursā tālāk nevirzīs – ar vienu dalībnieku ir par maz.

Nominācijas «Gada drosminieks uzņēmējdarbībā» vērtēšanas kritērijus noteiks konkursa vērtēšanas komisija, ar balsu vairākumu lemjot par uzvarētāju. Starp pārējo nomināciju uzvarētājiem, izņemot «Gada skolēnu mācību uzņēmums», komisija ar aizklātu balsojumu noteiks astotās nominācijas ieguvēju – Iecavas novada «Gada uzņēmēju».

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas