Iecavas uzņēmums SIA «Linum Color» aicina pieteikties «ēnotājus»

Iecavas novada uzņēmums SIA «Linum Color» aicina skolēnus pieteikties karjeras izglītības pasākumam «Ēnu diena 2015», piedāvājot iespēju iepazīties ar uzņēmuma darbību, portālu informēja SIA «Linum Color» pārstāve Ilze Hofmane.

Jaunieši uzņēmumā šogad varēs «ēnot» tehnologu, eksporta menedžeri un tirdzniecības vadītāju. «Tehnologa ēnotāji gūs ieskatu uzņēmuma ražošanas procesā, eksporta menedžeris pastāstīs, kā tiek veidota sadarbība ar ārzemju klientiem, savukārt tirdzniecības pārstāvis piedāvās ieskatu Latvijas tirgū,» stāsta I. Hofmane.

Viņa atzīmēja, ka SIA «Linum color» ir strauji augošs uzņēmums, kura pamatdarbība ir unikālo un videi draudzīgo krāsmateriālu - pernicu, beiču un krāsu ražošana ar tā preču zīmi «PAINT ECO». «Mēs radām koksnes apstrādes materiālus uz dabīgas lineļļas pernicas bāzes, kas ir piemēroti gan iekšdarbiem, gan ārdarbiem,» atklāj I. Hofmane.

Lai piedalītos «Ēnu dienā», skolēniem līdz pirmdienai, 9.februārim, jāsūta pieteikums uz e-pastu: info@painteco.eu, norādot vārdu, uzvārdu, vecumu, kā arī uzņēmuma pārstāvi, kuru skolēns vēlētos ēnot.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas