Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavas vēlēšanu iecirknis sāks strādāt šodien 3

Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās Iecavas novadā, kā ierasts, darbosies viens iecirknis kultūras namā, «Bauskas Dzīvi» informēja pašvaldības vēlēšanu komisijas vadītājs Tālrīts Krastiņš.

Komisijā ir divas jaunas locekles – Iveta Bartaševiča un Ineta Bramane, pavēstīja T. Krastiņš. Darbu komisijā turpina sekretāre Arnita Kauķe, locekļi Maira Māla, Andris Runcis un Antra Bāgante.

Vadītājs atgādina, ka balsošana notiek pēc vēlētāju sarakstiem, proti, balsot Iecavas iecirknī varēs tie vēlētāji, kas ir reģistrējuši dzīvesvietu novadā un kam līdz 15. martam nosūtīts atbilstīgs uzaicinājums. Iecavā varēs balsot arī tie vēlētāji, kas līdz 29. aprīlim Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes mājaslapā elektroniski vai pašvaldībā rakstiski nodevuši iesniegumu par vēlmi mainīt iecirkni. Citi nereģistrētie pilsoņi Iecavas novadā balsot nevarēs.

Pieteikt balsošanu mājās šajās vēlēšanās var piecas dienas iepriekš vai vēlēšanu dienā līdz pulksten 12. Iesniegumu par vēlmi balsot mājās var jebkurš, pilnvara nav vajadzīga. Komisija pieņem arī ar elektronisko parakstu parakstītus vēlētāju iesniegumus pa e-pastu iecava.vk@inbox.lv.

Slimnīcā varēs balsot tie pilsoņi, kam vēlēšanu laikā tur jāuzturas savas vai nepilngadīga bērna veselības dēļ. Balsošana stacionārā un ieslodzījuma vietā jāpiesaka iepriekš.
Trīs dienas pirms vēlēšanu dienas iecirknī notiks iepriekšējā balsošana, proti, varēs balsot tie vēlētāji, kas to nespēj 24. maijā.

T. Krastiņš aicina visus piedalīties EP vēlēšanās un balsot par cienīgiem kandidātiem, lai no mūsu valsts Eiropas Savienības Parlamentā neiekļūtu deputāti, kas pret Latviju ir «atklāti naidīgi un acīmredzami pārstāv Krievijas šovinistiskās intereses».

Uzziņai

Iecavas novada vēlēšanu iecirknis

Atrodas Iecavas kultūras namā Rīgas ielā 18.

Vēlēšanu dienā sestdien, 24. maijā, iecirknis būs atvērts no pulksten 7 līdz 20.

Pirms vēlēšanām komisija kultūras nama mazajā zālē vēlētājus sagaidīs:
pirmdien, 19. maijā, no plkst. 16 līdz 20,
otrdien, 20. maijā, no plkst. 9 līdz 13,
trešdien, 21. maijā, no plkst. 17 līdz 20,
ceturtdien, 22. maijā, no plkst. 9 līdz 13,
piektdien, 23. maijā, no plkst. 10 līdz 16.

Vairāk informācijas par vēlēšanu norisi un kārtību Centrālās vēlēšanu komisijas mājaslapā cvk.gov.lv.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

diža ziņa

vēlēšanu iecirkņi šodienb sāk strādāt visā Latvijā...

pirms 6 gadiem, 2014.05.19 12:56

Zirgkopis

Tak aizej uz stalli un pajāj.

pirms 6 gadiem, 2014.05.20 06:33

Vietējās ziņas