Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavas veselības centrā sāk strādāt jauna ģimenes ārste

Iecavas veselības un sociālās aprūpes centrā (IVSAC) 1. augustā pirmajā pieņemšanā pacientus sagaidīja jauna ģimenes ārste Antra Maršava, «Bauskas Dzīvi» informēja iestādes vadītāja Mirdza Brazovska.

Daktere, kuras pamatizglītība ir pediatrija un kurai līdz ar ģimenes ārstes kvalifikāciju ir infektoloģes sertifikāts, darbu IVSAC sākusi ģimenes ārstes Lāsmas Četvergas vietā, kura augustā no Iecavas pārceļas uz Rīgu, lai tur turpinātu mediķes karjeru.

L. Četvergas praksē līdz šim reģistrētie pacienti tiek atreģistrēti, vēstīts Nacionālā veselības dienesta (NVD) Zemgales nodaļas izplatītajā paziņojumā. NVD iesaka pacientiem pārreģistrēties pie ģimenes ārstes A. Maršavas, kura ir L. Četvergas prakses pārņēmēja. Taču var izvēlēties jebkuru citu ģimenes ārstu, kuram ir līgums ar valsti par primārās veselības aprūpes pakalpojumiem un apmaksu. L. Četvergas pacientus, kuri līdz 2014. gada 1. februārim nebūs izvēlējušies sev ģimenes ārstu, NVD būs tiesīgs pārreģistrēt pie ģimenes ārstes A. Maršavas.

Dakterei A. Maršavai ir ģimenes ārstes, pediatres un infektoloģes prakse Jelgavas novada Jaunsvirlaukas pagasta Staļģenē, liecina mediķes dzīvesgājuma un karjeras kopsavilkums jeb «curriculum vitae» (CV). Viņa beigusi mācību kursu neatliekamajā palīdzībā un katastrofu medicīnā, apguvusi dažādus pediatrijas virzienus. 

Ārstei kopš 1991. gada bijusi daudzpusīga darba pieredze, apvienojot pašas praksi ar dažādiem mediķes pienākumiem Z. Atmanovičas ģimenes ārstes praksē Suntažos, Ogres novadā, Rīgas pašvaldības veselības centrā «Ziepniekkalns», Latvijas Infektoloģijas centrā, Birzgales ambulancē, Ogres un Dobeles slimnīcā.

A. Maršava ir Latvijas Infektologu asociācijas un Latvijas Pediatru asociācijas biedre, piedalījusies dažādos profesionālos kongresos, konferencēs un semināros Latvijā un ārvalstīs. Līdz ar latviešu valodu ārste pārvalda krievu, vācu un daļēji angļu valodu.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas