Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavas vidusskolas jubileju svin līksmā noskaņā 1

Lielākās novada izglītības iestādes - Iecavas vidusskolas - 135. jubileja piektdien, 25. novembra vakarā tika svinēta līksmā gaisotnē, iesaistot aktīvās norisēs visus sanākušos absolventus, pedagogus, darbiniekus un viesus.Jau vestibilā reģistrējoties ciemiņus sveica bērnu folkloras kopas «Tarkšķi» muzicēšana. Vairāk bija sanākuši pagājušā gadsimta absolventi, visur valdīja tikšanās prieks savā starpā un ar agrākajiem pedagogiem.Sarīkojuma scenārijs bija veidots oriģināli un saistoši - vakara vadītāji Beatrise Dzene un Eduards Šulcs iesaistīja visu publiku «filmēšanā». Aktivitātes bija veidotas tematiski - skolas vadība un tehniskie darbi, ar valodu, dabaszinībām, radošajiem priekšmetiem un interešu izglītību saistītas darbības. Neiztika bez kopīgas dziedāšanas.Skolas vadītāja Agra Zaķe saņēma ziedus un dāvanas no novada domes vadības, citām izglītības un kultūras iestādēm, absolventiem. Ovācijas izpelnījās Zālītes skolas atraktīvais apsveikuma priekšnesums ar «policistiem», «piecīšiem» un «pūšanu trubiņā».Jubilejā Iecavas skolu atbraucis apsveikt labdaris no Dānijas Flemings Simonsens, kurš ar angļu valodas pedagoģes Anitas Ozoliņas palīdzību pastāstīja par savstarpējo sadarbību.Direktore Agra Zaķe pateicās sveicējiem, svinīgās daļas noslēgumā aicinot visus palaist debesīt «cerību laternas».Balle turpinājās pāri pusnaktij. Absolventi un skolotāji klasēs apmainījās atmiņu stāstiem un jaunumiem, izmantoja iespēju nofotografēties direktores krēslā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Rasma

Mīļš sveiciens mūsu skolas jubilejā 1966. gada absolventiem ! Īpaši jaukas atmiņas par mūsu ikdienu Sarkanajā Skolā ar pedagogu talantu apveltītajiem skolotājiem - klases audzinātājiem Martu un Viktoru , direktori Valdu, matemātiķi Renāti, fantastisko dabasmācības gudrinieku Gustavu, amizanto vēsturnieku un tā laika esošās politikas šturmētāju.... Mūzikas pasauli iepazīt mācīja ļoti stingrā Rāzmane, mākslas vēsturē mūs apgaismoja ne tik stingrais ..., fizkultūrā mūs ne pa jokam trenkāja skolotāja Liepiņa, fizikas skolotāja Ilga prata perfekti mācīt savu priekšmetu, kaut arī savu pedagoga stilu pret dažiem audzēkņiem pielietoja īpatnējā veidā . Vēl nenosaucu daudzus tā laika skolas darbiniekus , pat skolas ēdnīcas saimnieces vārdu piemirsu, kaut arī viņa mūs pieķēra maizes zādzībā . Nočiepto maizīti kaltējām klasē uz krāsns .Kas par garšīgiem maizes sausiņiem !!! Jaukas dienas turpmāk visiem , kas mani atcerās , novēl jūsu Čipata FLORIDĀ.

pirms 8 gadiem, 2011.11.27 01:58

Vietējās ziņas