Iecavas vidusskolēni sakops ceļmalas

Akcijā «Labo darbu nedēļa» iesaistījusies Iecavas vidusskola, liecina portālā palidzesim.lv pieejamā informācija. Iecavas vidusskolas 11.b klase otrdien, 13. oktobrī, pēc nodarbībām skolā dosies sakopt autoceļa Iecava–Baldone malas.

Klases audzinātāja Vita Lauciņa-Veinere portālam pastāstīja, ka kopā ar meitu Raivitu šovasar konstatējušas, cik ļoti piemēslota ir šīs brauktuves apkārtne. «Kad par to pastāstīju savai audzināmajai klasei, jaunieši nolēma, ka ir jāsakopj teritorija. Tāpēc piedalāmies akcijā «Labo darbu nedēļa» un sakopjam novadu. Ļoti ceram, ka mūsu darbošanos novērtēs citi un tik daudz nemēslos ceļa malā un tuvējā mežā,» tā spriež skolotāja.

Tradicionālā «Labo darbu nedēļa» Latvijā no 12. līdz 18. oktobrim notiek jau septīto gadu. Tās mērķis ir izkopt sabiedrībā palīdzēšanas kultūru, vairot prieku un labestību. Akcijas rīkotāji mudina rūpēties par dzīvniekiem, līdzcilvēkiem, atbalstīt viņus, izdarīt kādu labu darbu vai arī pateikt labu vārdu. Organizatori aicina reģistrēt ieplānotos labos darbus īpaši izstrādātās kartēs portālā palidzesim.lv. Te arī var iesūtīt lūgumus pēc palīdzības.

«Labo darbu nedēļas» aktivitātes katru gadu kļūst plašākas. Pērn akcijā piedalījušies vairāk nekā 15 000 Latvijas iedzīvotāju, tajā skaitā 120 skolas un jauniešu apvienības. Portālā palidzēsim.lv redzams, ka šajā aktivitātē iesaistījusies arī Pilsrundāles vidusskolas 3b.klase, kā arī dziedošā Seržānu ģimene no Bauskas.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas