Iecavniece Andra Rušmane prezentē jaunāko grāmatu «Vienpatnieki» 2

Edvarta Virzas Iecavas bibliotēkā pagājušajā nedēļā jaunā rakstniece iecavniece Andra Rušmane prezentēja savu otro grāmatu «Vienpatnieki». Ar skaistākajām latviešu melodijām saulgriežu noskaņās priecēja Gunta Rušmane, spēlējot akordeonu.

Jaunā literāte, kurai ir 27 gadi, mācījusies Dzimtmisas pamatskolā un Bauskas 2. vidusskolā. Ar rakstīšanu aizrāvusies jau kopš pusaudzes vecuma. «Sākumā tie bija tikai skricelējumi kladītēs, tā nopietnāk šai lietai pievērsos 2011. gadā, piedaloties pirmajā konkursā. Mani iedvesmo dzīve, daba, mūzika. Idejas romāniem arī nāk iz dzīves, kad manī kaut kas nopietni sakrājies un vēlos to pavēstīt citiem, visas emocijas izklāstu savos darbos. Jauns romāns sākas brīdī, kad dvēsele par kaut ko tik ļoti iesāpas, ka noturēt sevī vairs nav iespējams, tad rakstīšana kļūst par iekšēju nepieciešamību, vienīgo iespēju atgūt mieru un līdzsvaru,» stāsta Andra Rušmane. Viņas hobijs ir dabas fotografēšana. Pašlaik visu savu laiku iecavniece velta rakstīšanai.

«Skaistā, nomaļā mežmalā atrodas veca māja, kuras sienas glabā kādas ģimenes pagātni. Ramona, labi situēta vienpate, nolēmusi iegādāties mājas daļu, ar kuru viņai saistās bērnības atmiņas. Viņa cer, ka mājā atradīsies mammas rakstītā dienasgrāmata, kas ļautu pietuvoties kādam noslēpumam. No Lūsēnu mājām atteikties negrasās arī to mantinieks Gabriels. Abi ir rūdīti vientuļnieki, bet no savstarpējām simpātijām un jūtām neviens nav pasargāts...» vēstīts grāmatas «Vienpatnieki» anotācijā.

«Citiem vajag pāris lapu lasāmvielas, lai iemigtu, taču šo grāmatu no sākuma līdz beigām var izlasīt «vienā rāvienā»,» teic bibliotekāre Elva Ģēvele.

Andras pirmā grāmata tika izdota 2016. gadā, tās nosaukums «Aleksandrs. Dzīves grāmatzīme».

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Madara

Prieks par autori, lai veicas!
Nākotnē - vairāk oriģinalitātes,
ne tik daudz citur dzirdētu nošu :)

pirms gada, 2019.06.25 18:26

Vietējās ziņas