Iecavniece Baiba Gāga saņem piemiņas balvu «Par godīgu spēli» 4

Iecavas novada sporta namā «Dartija» 31. janvārī un 1. februārī notika Latvijas Sporta veterānu un senioru savienības (LSVS) 52. sporta spēļu finālsacensības galda tenisā.

Iecavā katru gadu piešķir starptautiski atzīta galda tenisa tiesneša Andra Priedīša piemiņas balvu «Par godīgu spēli». Šoreiz LSVS prezidents Daumants Znatnajs balvu pasniedza Iecavas novada sporta skolas «Dartija» direktorei un pazīstamajai galda tenisistei Baibai Gāgai. Iecavnieki LSVS prezidentu godināja ar pašu sacerētu dziesmu filmas «Vella kalpi» mūzikas skaņās, ko izpildīja Iecavas kultūras nama vadītāja Alma Spale.

Par spīti gripas sākumam dalībnieku finālsacensībās bija gana daudz. Vīriem 80+ vecuma grupā šogad bija septiņi tenisisti, kas tika sadalīti divās grupās, tik daudz dalībnieku līdz šim nav bijis. Viens no galvenajiem favorītiem šajā grupā bija rundālietis Aivars Kamols.

Dāmu konkurencē lielākais tenisistu skaits bija vecuma grupā 60+, kurā spēlēja arī Baiba Gāga. 15 sportistes bija sadalītas trīs grupās.

Vairāk par sacīkstēm un rezultātiem lasiet «Bauskas Dzīves» trešdienas, 4. februāra, numurā.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

mjā ...

Bauskā tādu sporta darba organizatori !
Kaut gan - nemāk pielīst un klačoties ....

pirms 5 gadiem, 2015.02.02 15:05

ja

trīs mīnusi - tad tie no Ūbeles,Alkšņa,Grantiņas

pirms 5 gadiem, 2015.02.05 14:47

Baiba

Novērtējiet visu to ,ko sportā dara Bauskā no bērnu vecuma līdz senjoriem, bet šādus ''k a l p s'' ''Dartijā''ar slotu izslaucītu.

pirms 5 gadiem, 2015.02.05 21:16

Vietējās ziņas