Iecavniece brauks Eiropas kausa izcīņā bobslejā Siguldā 7

Iecavas novada Zorģu iedzīvotāja Anita Koziča 19. un 20. decembrī pārstāvēs Latviju Eiropas kausa izcīņā bobslejā, kas notiks Siguldas trasē.

Kopš 14. decembra Siguldā trenējas bobsleja un skeletona elites sportisti no visas pasaules, vēstīts vietnē bobslejs.lv. Skatītājiem ieeja sporta bāzē sacensību laikā būs bez maksas.

Anita «Bauskas Dzīvei» pastāstīja, ka bobslejā sākusi trenēties pēc tam, kad studiju laikā treniņos guvusi panākumus sprintā, taču vieglatlētiem nebija tik laba finansējuma. «Esmu braukusi gan Eiropas, gan pasaules čempionātos. Tagad atgriežos trasē pēc zināma pārtraukuma, ir satraukums, taču noskaņojums pozitīvs,» saka sportiste.

A. Koziča boba ekipāžā ir stūmēja, lai gan savulaik amerikāņu treneris, konsultējot Latvijas valsts izlasi, vairākkārt ieteicis viņu «likt pie stūres». Ikdienā Anita strādā par vieglatlētikas treneri Ķekavā. Tagad viņa piedalās treniņos Siguldā.

Latvijas pieredzējusī dāmu ekipāža – Olga Lapšova un Anita Koziča – uz starta stāsies pēc astoņu gadu pārtraukuma, vēsta bobslejs.lv. Siguldā startēs pašmāju zvaigznes – Oskara Melbārža, Oskara Ķibermaņa un Uģa Žaļima ekipāžas. Kopumā trasē sacentīsies bobsleja un skeletona meistari no 18 pasaules valstīm.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

ērglei

Zorģu Iemītniece.....jokaini,es domāju,ka līdz šim dzīvnieki bija iemītnieki zoloģiskajā dārzā,bet redz jaunie ''zurnālisti izceļas ar cilvēkiem iemītniekiem. Rozentāle,kur jūs ņemat tādus zelta darbiniekus?

pirms 5 gadiem, 2015.12.18 13:38

Jāāāā.....

Pats nēesmu izcils valodas jautājumos, bet pie valodas ir jāpiedomā! Man, kaut kā, nāk prātā Kārlis Streips. Patīkami klausīties!

pirms 5 gadiem, 2015.12.18 14:01

Tava paziņa

Anitiņ, turēšu īkšķi, lai veicas. Tu vienmēr esi bijusi stipra.

pirms 5 gadiem, 2015.12.18 21:14

Vietējās ziņas