Iecavniece spēlē U19 izlasē

Horvātijā trīs 2022. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēles futbolā aizvadījusi Latvijas U19 vecuma grupas sieviešu izlase. Diemžēl trīs spēlēs piedzīvoti divi zaudējumi un viens neizšķirts. Izlases sastāvā spēlēja arī iecavniece Emīlija Sofija Druviņa.

Iecavniece savulaik bijusi dalībniece arī U15 un U17 vecuma grupas izlasēs, un pašlaik viņa spēlē Latvijas Sieviešu futbola līgas klubā «SK Super Nova/RTU», kas šajā sezonā izcīnīja otro vietu. Savukārt izlases spēlēs Horvātijā iecavniece iznāca uz maiņu mačā ar Horvātiju, kuru Latvija zaudēja ar 1:3, un Lihtenšteinu, kur spēle beidzās neizšķirti. Tā liecina Latvijas Futbola federācijas mājaslapas informācija.

Ar katru gadu jaunatnes izlasēs ir aizvien vairāk un vairāk Iecavas sieviešu futbola pārstāvju, kuras kuplākā skaitā parādās arī Latvijas Sieviešu futbola līgā, piemēram, tur FK «Auda» šogad spēlēja Monta Ščucka un Patrīcija Brazauska. Meitenes ir arī Latvijas U17 izlases sastāvā, kur pieteiktas arī citas iecavnieces – Estere Bugina, Evelīna Liepiņa un Līva Belicka. No piecām Latvijas U17 izlases uzbrucējām trīs ir FK «Iecava» spēlētājas.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas