Iecavnieces – futbola maču tabulas galvgalī

Latvijas Futbola federācijas mačos Bauskas novadu šogad pārstāv divas komandas – Latvijas sieviešu 1. līgā FK «Iecava» un Latvijas čempionāta 3. līgas Rietumu grupā – «Bauskas BJSS/SC «Mēmele»» vienība. Veiksmīgākās pašlaik ir iecavnieces.

Pēc aizvadītām piecām vai sešām spēlēm Latvijas sieviešu 1. līgas čempionātā pašlaik četrām komandām ir 15 punkti, un to skaitā ir arī FK «Iecava». Pirmajā līgas mačā meitenes piekāpās «Rīgas futbola skola-2» vienībai ar 1:3, bet pēc tam sekoja piecas uzvaras, to skaitā tik graujoša kā 8:0 pār FK «Sigulda» un pēdējā uzvara viesos 11. septembrī pār «FB Gulbene/ZAFC» ar 3:0. Tā liecina Latvijas futbola federācijas mājaslapas informācija.

Komandai ir izdevies saglabāt labu sastāvu, kas tikai progresē gadu no gada, turklāt ir arī papildinājums. Pretinieku vārtsargiem pagaidām lielākais bieds ir iecavnieču aizsardze Renāte Gaugere, kas guvusi septiņus vārtus. Četras reizes precīza bijusi Santa Sanija Vuškāne, pa trim reizēm Abita Tauriņa un Linda Kazlauska, divas reizes Amanda Savicka, Monta Ščucka, vienu reizi – Alise Keita Baltrušaite.

Nākamā spēle plānota 19. septembrī Iecavā ar vienību «Cēsis/FK «Priekuļi»», kas pašlaik ir vieni no līgas pastarīšiem. Plānots, ka sacensības noritēs līdz pat novembrim.

Vīri gan pēc septiņām spēlēm pagaidām ir desmitajā vietā līgā – ir viens neizšķirts un viena uzvara. Tā gan izcīnīta 7. augustā pret FK «Lielupe» ar 3:1. Komandas vārtu gūšanas «mašīna» pagaidām ir tikai viena – Artūra Zomerovska kontā ir septiņi precīzi raidījumi. Pa vienai reizei rezultatīvi bija Svajuns Foks, Marks Kristofers Dievaitis, Kristiāns Beķeris un Mārtiņš Bukšs.

Baušķeniekiem palikušas vēl četras spēles, un no tām nākamās divas būs mājās ar līgas līderiem – 19. septembrī ar «Albatroz SC-2» un 25. septembrī ar JFK «Ventspils». Abiem klubiem pašreiz vārtu attiecības spēlēs ar pretiniekiem ir 33:3 un 39:2, un atliek vien novēlēt mūsu futbolistiem veiksmi un izturību mačos ar grupas spēcīgākajiem pretiniekiem.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas