Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Iecavniekam» sākta bankrota procedūra 10

Rapšu eļļas ražotājam SIA "Iecavnieks" piemērota bankrota sākšanas procedūra, portālam apstiprināja uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Dainis Lagzdiņš."Situācija ir tāda, ka nav izdevies vienoties ar AS "Swedbank" un nav izdevies veikt sanāciju, lai atjaunotu uzņēmuma maksātspēju. "Iecavnieks" tiks pārdots kā strādājošs uzņēmums, savukārt darbiniekiem darbs tiks uzteikts ar 1.oktobri," sacīja Lagzdiņš. Jautāts, vai turpmāk Lagzdiņš turpinās sadarbību ar "Iecavnieku", uzņēmējs atbildēja izvairīgi. "Patlaban nevaru to pateikt, bet dzīve rādīs, kā būs tālāk. Gan jau nepazudīšu." Kā ziņots, 30.martā par maksātnespējīgu atzītā lauksaimniecības uzņēmuma un rapšu eļļas ražotāja SIA "Iecavnieks" kreditoru sapulce nolēma sākt uzņēmuma bankrota procedūru. "Iecavnieks" ar Daugavpils tiesas lēmumu pērn 5.maijā atzīts par maksātnespējīgu, par administratori apstiprinot Ivitu Baumani. Jau iepriekš Baumane "Nozare.lv" atzina, ka uzņēmumam ir ierobežota maksātspēja, tomēr ""Iecavnieks" turpina darboties un neviens projekts nav apstādināts. Vēl vairāk - turpinās darbs pie jauna inovatīva produkta. "Iecavnieks" dibināts 2000.gadā. Jau ziņots, ka pērnā gada nogalē notika izmaiņas "Iecavnieka" akcionāru sastāvā, liecināja Uzņēmumu reģistru apkalpojošās firmas SIA "Lursoft" informācija. Uzņēmuma akcionāru sastāvā vairs nav Jāņa Kalinkas, kuram piederēja 2% kapitāla. Tikmēr Gaļinai Vīgantei, kurai līdz šim piederēja 2%, turpmāk piederēs 4% kapitāla. Uzņēmuma "Iecavnieks" lielākie īpašnieki joprojām ir Roberts Čivkuls un Inta Lagzdiņa, kuriem pieder pa 45% uzņēmuma kapitāla, savukārt pa 2% pieder Intaram Gailītim, Intai Lagzdiņai, Normundam Vāveram, Robertam Čivkulim un Viktorijai Šimkovičai. "Iecavnieks" 2009.gadā strādājis ar 2,7 miljonus latu lieliem zaudējumiem, savukārt uzņēmuma peļņa 2008.gadā bija 29 918 lati. Uzņēmuma apgrozījums 2008.gadā bija 10,9 miljoni latu, savukārt 2009.gadā apgrozījums bija 5,56 miljoni latu.

Pievieno komentāru

Komentāri 10

kiki

nu ko, fliks varēs gatavot vēl vienu reisu uz englandi

pirms 9 gadiem, 2011.09.12 11:33

Oi oi oi

Man nupat arī sākās procedūra - dod dievs paspēt uz ķemertiņu....

pirms 9 gadiem, 2011.09.11 18:25

hmm

tas bankrots kautka man liekas ar baltiem diegiem shuts

pirms 9 gadiem, 2011.09.11 16:05

broņs

olgai dombrovskis pieļauj skandināvu banku patvaļu

pirms 9 gadiem, 2011.09.11 09:12

olga

Ja bankrots apzināts,tad kāds sakars ar Dombrovski?

pirms 9 gadiem, 2011.09.11 06:55

ina

Tikai nevajag liet čugunu, apzināti tiek uzņēmums novests pie bankrota, lai nebūtu jāmaksā kredīti. Sen jau nodibināts cits uzņēmums, lai darbotos tālāk.

pirms 9 gadiem, 2011.09.10 10:41

loģika

vadītāji nav vainīgi. Laiks bija tāds, ka visi ņēma kredītus tā, it kā nu tik viss rullēs tikai uz augšu. Bet pasaules krīze ienesa korekcijas. BET KREDĪTS TĀPAT JĀMAKSĀ. līdzīgi kā mūsu makos - ja ir saistības, tās nepazudīs. Vienīgi es uzskatu, ka Iecavniekam nevajadzēja visu (mašīnas, iekārtas utt) tik jaunu un spīdošu - vajadzēja ko , varbūt lietotu, mazlietotu vai tamlīdzīgi. Vārdu sakot, nebraukt mersedesā, ja var iztikt ar Golfiņu. Tad viss būtu OK.
diemžēl latvijā daudziem ir mācība, tai skaitā, arī es pats to esmu sapratis priekš sevis.

pirms 9 gadiem, 2011.09.10 10:02

broņs

nu ko dambrovskis klusē, vajag palīdzēt uzņēmumam, kasir ,kā air balt jāglābj tā var kā citi ta nē, man svarīgāks ir iecavnieks nekā fliks

pirms 9 gadiem, 2011.09.10 09:23

Vietējās ziņas