Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavnieki gaidīs barjeras saskaņojumu būvvaldē 1

Iecavas novada dome pagaidām nespers nekādus soļus sakarā ar situāciju privātīpašniekam piederošajās Bērzu, Kļavu un Pūpolu ielās, kur izveidots jauns privātmāju ciemats.

Šādu rezumējumu pēc vairāk nekā stundu garās iedzīvotāju un dažādu institūciju pārstāvju sapulces 18. martā paziņoja sanāksmi sasaukušās pašvaldības pārstāvis – attīstības komitejas vadītājs deputāts Aivars Mačeks (NA-LZS).

Līdz aprīļa vidum pašvaldība un tās pilnvarotā Bauskas būvvalde gaidīs normatīvajos aktos noteiktos dokumentus ar elektrību paceļamajai barjerai, kas pērnās vasaras otrajā pusē bez oficiāla rakstiska saskaņojuma tika uzstādīta Pūpolu ielā. Kā informēja Būvvaldes vadītāja Dace Putna, aprīļa vidū aprit privātīpašniekam noteiktais termiņš saskaņojuma iesniegšanai.

Sanāksmē ieradušies Bērzu ielas iedzīvotāji atkārtoti aicināja pašvaldību pārņemt ielas savā īpašumā, jo ne privātīpašniekam, ne pēdējos gados jauncelto māju iemītniekiem neesot līdzekļu to sakārtošanai un apgaismošanai. Pašvaldības pārstāvji atkārtoja iepriekš pausto, ka pārņemtu ielas, ja tam piekristu tagadējais īpašnieks.

Pats privātīpašnieks un daļa ciemata privātmāju iedzīvotāju sapulcei bija adresējuši vēstules, paskaidrojot, ka neuzskata par vajadzīgu tajā ierasties, jo jau iepriekš pauduši savu nostāju pašvaldībai. Vēstules nolasīja sapulces vadītājs A. Mačeks. Vairāki klātesošie ciemata iedzīvotāji uzsvēra, ka vēlētos tiešā sarunā ar ielu privātīpašnieku izrunāt jautājumu par ielu sakārtošanu. Taču no pašvaldības pārstāvju puses neatskanēja risinājums, kā to noorganizēt, ja domes aicinājums uz sapulci nav uzklausīts.

Sapulcē savu vērtējumu par barjeru, kas paceļama ar tālvadības pulti, pauda operatīvo dienestu amatpersonas. Gāzes avārijas dienesta, policijas un ugunsdzēsēju pārstāvji atzina, ka avārijas situācijas gadījumā barjera, iespējams, var traucēt piekļūt notikuma vietai. Taču to varot risināt, nododot dienestiem tālvadības pulti vai oficiāli parakstot atļauju bojāt barjeru steidzama izsaukuma gadījumā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Qvatro

Paldies autorei par korektu rakstu,viss skaidrs-kas un kā.

pirms 6 gadiem, 2014.03.24 15:20

Vietējās ziņas