Iecavnieki izvēl delegātus represēto apvienības sapulcei

Represēto kluba sapulcē sestdien, 31. janvārī, Iecavas kultūras namā bija sanākuši vairāk nekā 20 dalībnieku, portālu informēja kluba vadītājs Ēriks Grants.

«Sanāca necerēti daudz cilvēku, kaut gan bija bažas par iespējamo slimošanu ar gripu,» atklāj Ē. Grants, «tomēr esam spēcīgi un mundri, sanācām vairāk nekā puse reģistrēto biedru.»

Ikgadējā sapulcē izvēlēti četri iecavnieku delegāti Latvijas Politiski represēto apvienības atskaišu un pārvēlēšanu sapulcei, kas februārī notiks Rīgā. Ē. Grants tajā piedalīsies kā apvienības padomes loceklis.

«Sniedzu atskaiti par mūsu kluba un apvienības darbu pērn. Uzņēmām vienu jaunu kluba biedru,» stāsta Ē. Grants, piebilstot – iepriecina fakts, ka šoreiz nebija jāpiemin neviens mūžībā aizgājējs. «Tas mums ir labs rādītājs, jo no 44 kluba biedriem divas trešdaļas esam 75 un vairāk gadus veci,» ar smaidu teic vadītājs, «norunājām, ka jādzīvo, kamēr uzbūvēs jauno vilciena līniju, varētu vēl pagūt ar to kaut kur aizbraukt.»

Kopumā Iecavas novadā ir ap 80 politiski represēto personu. Jau vēstīts, ka kluba sarīkojumos un ekskursijās piedalās radi, draugi un domubiedri.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas