Iecavnieks «ēno» Saeimas deputātu

Iecavas jaunietis Maksims Krutikovs Ēnu dienā vērojis Saeimas deputāta Romualda Ražuka darbu.

Uz Saeimu Maksims devies pēc R. Ražuka ielūguma. Jau vēstīts, ka iepriekš Maksims uzaicināja Atmodas laika aktīvistu, vienu no Latvijas Tautas frontes vadītājiem, piedalīties barikādēm veltītā sarīkojumā Iecavā.

Ēnu dienā 11. februārī M. Krutikovs kopā ar citām deputātu «ēnām» Saeimā ieradās jau no paša rīta. Jaunietis «Bauskas Dzīvei» vēsta, ka piedalījās Pieprasījumu komisijas sēdē, pirms tam izejot drošības pārbaudi, lai varētu uzturēties parlamenta ēkā. «Deputāti apsprieda Ķemeru sanatorijas nākotni un jaunos īpašniekus,» stāsta M. Krutikovs.

Pēc tam Saeimas Sarkanajā zālē deputāti ar «ēnām» pulcējās Sociālo un darba lietu komisijas sēdē. «Komisiju sēdēs varēja vērot arī citu deputātu darbošanos, tajā piedalījās labklājības ministrs Uldis Augulis,» vēsta jaunietis.

«Pēc sēdes kopā ar deputātu Ražuku viņa kabinetā parrunājām jaunumus. Pēc tam Saeimas sēžu zālē noklausījāmies parlamenta priekšsēdētājas Ināras Mūrnieces runu, kurā viņa uzsvēra – mūsu valsts domā, kā palīdzēt Ukrainai,» piedzīvoto ataino Maksims, «notika arī lielā bildēšanās uz marmora kāpnēm.»

Pēc tam jaunietis apmeklējis partijas «Vienotība» frakcijas telpas, kur saņēmis pateicības rakstu par dalību Ēnu dienā, piemiņas veltes. Diena bijusi iespaidiem bagāta, pauž Maksims.

Vietējās ziņas