Iecavnieks uzvar galda spēļu daudzcīņu turnīros 2

Lieldienu brīvdienās divos galda spēļu daudzcīņas turnīros piedalījies iecavnieks Rolands Linejs. Abās sacensībās viņš bija labākais – gan Bauskas novadā, gan Ķekavas novadā.

Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūra sarīkoja tradicionālo galda spēļu daudzcīņas turnīru Lielajā piektdienā, 19. aprīlī. Sacensības ietver piecus sporta veidus – šautriņu mešanu, šahu, dambreti, novusu un galda tenisu. Aģentūras pārstāvji informē, ka vīriem labākais sacensībās bija iecavnieks Rolands Linejs. Augstākie sasniegumi viņam bija dambretē un galda tenisā, kur izcīnītas trešās vietas. Arī citās pozīcijās nebija slikti rezultāti, tādēļ beigās uzvara, par diviem punktiem pārspējot Vili Kalniņu no Rīgas. Turnīrā startēja 19 sportistu. Veiksmīgi cīnījās arī citi iecavnieki – Alvim Štībelim pirmā vieta šahā, bet Jānim Breijeram – trešā vieta. Tomēr pārējie rezultāti nebija tik veiksmīgi, beigās abiem sportistiem 6. un 5. vieta.

Ar to aktīvajam sportistam nepietika – viņš 21. aprīlī, Lieldienās, startēja Bauskas novada atklātajā turnīrā galda spēļu daudzcīņā «Lieldienu kauss». Šoreiz sacensības notika novusā, šautriņu mešanā, galda tenisā un zolītē. Par rezultātiem informē sacīkšu organizators Aldis Pavilons. Piedalījās deviņi dalībnieki, no kuriem tikai viena bija daiļā dzimuma pārstāve – Amanda Zariņa no Gailīšu pagasta. Organizators Aldis Pavilons no Mežotnes pagasta uzvarēja zolītes turnīrā un labs bija novusa sacensībās, bet šautriņu mešanā diemžēl neveiksme, un beigās tikai otrā vieta. Aivars Vancāns no Dāviņu pagasta bija veiksmīgs gandrīz visos veidos, tas viņam beigās nodrošināja trešo vietu. Tikai divi punkti līdz pirmajam trijniekam pietrūka Vladimiram Kerebam no Gailīšu pagasta, kuram labākais sasniegums bija galda tenisā – otrā vieta. Savukārt ar uzvaru galda tenisa turnīrā pirmo vietu kopvērtējumā izcīnīja Rolands Linejs, tādā veidā trīs dienu laikā plūcot laurus divos galda spēļu daudzcīņas turnīros.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Cits Rolis

Rolands laikam palīdis zem galda, vismaz bildē viņu neredz...

pirms gada, 2019.04.23 14:26

.

bilde nomainīta, komentāru var dzēst! :)

pirms gada, 2019.04.23 14:40

Vietējās ziņas