Iedegs lukturīšus par vienotu Latviju 1

Arī Ceraukstes pagasts iesaistīsies Latvijas akcijā «Gaismas tilti», kas mūsu valstī risināsies 22. augustā plkst. 21.

Akcijas laikā tiek aicināti iedzīvotāji ar lukturīšiem, svecītēm un cita veida gaismekļiem doties uz sev tuvāko tiltu un iedegt gaismiņu, lai vienotu valsts iedzīvotājus un viņu labās domas. Akcija tiek rīkota deviņdesmit dienas pirms Latvijas valsts deviņdesmit gadu jubilejas. Tās mērķis ir vienot cilvēkus, kuru sirds pieder Latvijai. Ceraukstes pagasta padomes kultūras darbiniece Inita Gilberte sacīja, ka arī vietējie iedzīvotāji aicināti piedalīties šajā akcijā. Visi tiks gaidīti ar saviem lukturīšiem un svecītēm uz tilta, kas ir pāri Ceraukstes upītei. Šis ir zīmīgs tilts, jo atrodas uz Ceraukstes un Brunavas pagastu robežas, pēdējais tilts uz A7 maģistrāles pie Latvijas-Lietuvas robežas.I. Gilberte domā, ka akcijā 22. augustā Ceraukstē piedalīsies vietējā folkloras kopa, iespējams, dziedās arī koris «Grenctāle». Mūsu rajonā vēl organizēta akcija 22. augusta vakarā risināsies Bauskā – uz Mēmeles tilta.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Margrieta

Ikviens Latvijas iedzīvotājs, kurš 22. augustā vēlēsies uz kāda no Latvijas tiltiem iedegt lukturīti par godu Baltijas ceļa 20. un Latvijas valsts 90. gadadienai, lukturīti varēs nopirkt „Statoil” stacijās.
Lai iedegtos par Latviju, SIA „Latvija Statoil” ir izveidojis speciālus svētku lukturīšus. Latvijas iedzīvotāji varēs tos iegādāties jau vairākas dienas pirms pasākuma 12 „Statoil” stacijās, kas atrodas pie kāda no tiltiem – Rīgā, Ventspilī, Liepājā, Valmierā, Jelgavā, Salacgrīvā un Jēkabpilī.

Bez īpašu svētku lukturu izgatavošanas, „Latvija Statoil” veic arī plašu organizatorisko darbu. Līdz šim jau ir izsūtīts aicinājums sadarbības partneriem 90 dienas pirms valsts gadadienas aizdegt lukturi par Latviju, iesaistot arī tuviniekus un draugus. Tāpat „Statoil” stacijās pircējiem labi redzamās vietās būs izvietoti materiāli par gaidāmo notikumu un tā norisi. Visbeidzot 22. augustā īpašos svētku lukturus aizdegs arī 800 „Latvija Statoil” darbinieki visā Latvijā.

pirms 12 gadiem, 2008.08.07 11:52

Vietējās ziņas