Iedzīvotāji apstrīd viņiem uzlikto sodu 4

Bauskas novada domes sēdē 24. novembrī deputātiem jālemj par līdz šim neskatītiem jautājumiem. Viņiem jāizlemj, noraidīt vai atzīt par pamatotām iedzīvotāju sūdzības.Domē saņemti baušķenieku Leonoras Vilciņas un Māra Palmas, kā arī iecavnieku Alvja Orrava un Pētera Rikāna iesniegumi. Tajos viņi apstrīd sabiedriskās kārtības nodaļas sastādītos protokolus par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumu. Personām piemērots naudas sods par nepareizu automobiļa novietošanu stāvvietā. Personas iesniegumos izklāsta savu versiju, ka, viņuprāt, noteikumi nav pārkāpti.Bauskas novada administrācijas juriste Evita Grigorjeva „Bauskas Dzīvei" skaidroja, ka personām oktobrī sastādīti administratīvo pārkāpumi protokoli - paziņojumi, kas ievietoti automašīnas logā. To izdarījuši sabiedriskās kārtības nodaļas darbinieki, īstenojot domes pieņemto lēmumu par transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšanas noteikumu ievērošanas kontroli. Personām, kurām šis sods piemērots, ir tiesības to apstrīdēt. Šoreiz šos iesniegumus izskatīs domes sēdē. Vai turpmāk apstrīdēšanas kārtību mainīs, E. Grigorjeva nevarēja pateikt. Domes sēdē sagatavotajos lēmumu projektos norādīts piemēroto naudas sodu atstāt negrozītu, sūdzību noraidīt. Deputātiem būs jālemj, vai atbalstīt šādu lēmuma projektu.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Kika

Vai tāpēc ir vajadzīgi šie saucamie kārtības ieviesēji?

pirms 9 gadiem, 2011.11.25 09:58

ir jāizvērtē katrs apstrīdēšanas gadījums, bet emocijām un ak tu žē ak tu mī te nu nav vietas!!!!

pirms 9 gadiem, 2011.11.24 19:37

Experts

Nevajag... Daudzās pašvaldībās municipālā policija izraksta sastāda admin.protokolus par šādiem pārkāpumiem: Salaspilī, Ogrē, Jūrmalā utt. Ir arī maksāti šādi sodi pašvaldībām. Pārkāpi - maksā. Lai ir vismaz labums mūsu budžetam no tādiem , kas ignorē noteikumus , un tas ir normāli un civilizēti.

pirms 9 gadiem, 2011.11.24 18:33

up

lembja čaļi taisa kakas!Labāk būtu pa naktim patrulējuši pilsētā un logu sitējus,zaglus ķēruši! Bet ko var gribēt ja ..................!

pirms 9 gadiem, 2011.11.24 12:38

Vietējās ziņas