Iedzīvotāji gaida balkona krišanu 6

Nestabilajam balkonam Bauskā, Brīvības bulvārī 3, laikam ir lemts visai skumjš liktenis - kaut kad nogāzties ar cerību, ka nevienu nesavainos.Stāsta SIA «Bauskas namsaimnieks» valdes priekšsēdētāja Jolanta Ķikute: «Tāmi izveidosim, bet pašlaik man nav cilvēku, ko varētu atvēlēt remonta darbiem. Ir izveidots darbu grafiks mājām ar naudas uzkrājumu. Šiem namiem atteikt nevaram. Viens no variantiem, ko varētu paveikt mājas iedzīvotāji, - atrast darba veicēju no malas, saskaņot veicamos darbus ar SIA «Bauskas namsaimnieks» un pašiem arī samaksāt.»Brīvības bulvāra 3 iemītniecei Liānai Pintei šādu padomu nenākas dzirdēt pirmo reizi: «Jau divus gadus interesējos par balkonu, un tā ir vienmēr - vai nu nav naudas, vai cilvēku, vai materiālu. Pārējie mājas iemītniekiem balkona problēma īpaši neinteresē.» Vienkāršākais risinājums pagaidām - iet pa nama otru pusi. Diemžēl tāda ir vēsturisko māju realitāte mūsdienās - iemītnieki nav tie bagātākie cilvēki, kas var atļauties veikt nama renovāciju un tam vienkāršāk ir sabrukt. Šajā gadījumā - pagaidām tikai balkonam.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

o.c.

Kas gan ir šis mistiskais veidojums "Bauskas namsaimnieks"? Kam tas pieder? Ja tas ir pašvaldību SIA, tad par bardaku šajā kantorī vajadzētu atbildēt Bauskas domei. Ja tas tā nav, tad to beskauņu baru vienkārši vajadzētu izdzenāt! Tirgus ekonomikas apstākļos pakalpojumu sniedzējs saņem atlīdzību par sniegtajiem pakalpojumiem saskaņā ar līgumu. Te tā jaunizceptā priekšniece kā pasaules naba uzvedas - jau pus gadu kāš naudu pēc pašas izdomātiem cenrāžiem un bez līgumiem... vai vēl kāds SIA varētu publiski mēģināt attaisnot savu bezdarbību ar strādnieku trūkumu?
MĒS JUMS MAKSĀJAM PAR MŪSU KOPĪPAŠUMA APSAIMNIEKOŠANU, NEVIS PAR IKNEDĒĻAS RAKSTIŅU SACERĒŠANU AVĪZEI. UN NEVIENU NEINTERESĒ JŪSU SIA KADRU PROBLĒMAS - APŅĒMIES APSAIMNIEKOT, TAD APSAIMNIEKO! JA NEMĀKI, TAD BANKROTĒ... SABIEDRĪBA, KURĀ VAIRĀK DARBINIEKU SĒŽ KANTORĪ NEKĀ STRĀDĀ OBJEKTOS, PARAZITĒS UZ IEDZĪVOTĀJU RĒĶINA TIK ILGI, CIK VIEN MĒS TO PIEĻAUSIM...

pirms 12 gadiem, 2008.10.04 23:12

Surikkats

Paī vainīgi. Jāmaksā normāla īre, tad māju saremontēs. Bet jo māja vecāka, jo vieglāk to nojaukt un uzbūvēt no jauna. Bet tas varētu būt ap 700 Ls par kvadrātmetru. Vēl ilgi būs jāgaida, lai šādu naudiņu sakrātu. Varētu jau arī sakrāt, bet celtniecības un materiālu izmaksas arī nestāvēs uz vietas. Tākā kādreiz būs jāmaksā barga īre, ja gribēs šai mājai svākt naudu. Bet kas maksās bargu īri par dzīvošanu graustā? Neviens. Mājai palēnam vien jāpošas pa skuju taku un īriniekiem laiks taisīt jurģus. Ja nu kādam kādreiz nebūs naudiņu kur likt, tad tas varbūt to graustu nopirks, lai noārdītu un celtu jaunu, bet īre tur būs normāla.

pirms 12 gadiem, 2008.10.01 00:41

ese

Tad nahren tāds namsaimnieks vajadzīgs,ja jāmeklē meistari un līdzekļi no malas? Lai tas namsaimnieks viens otram iepūš stabulītēs!

pirms 12 gadiem, 2008.09.30 21:46

Jautājums

Ja jau sastāda tāmi, pieaicina strādniekus no malas un vēl paši samaksā, tad rodas jautājums kāda velna pēc jāinformē šī namu pārvalde? Kāda tad suņa daļa šiem tur ir, ja jau interesē tad lai sastāda tāmi un remontē.

pirms 12 gadiem, 2008.09.30 21:28

iedzivotajs

o jaaa, Bauskas namsaimnieks ne vien viniem ir teicis lidzigus tekstus, bet Uzvaras ielai 9 arii biida fantastiskas fraazes... Peec liiguma namsaimniekam ir japsaimnieko eka un jadara viss, lai taa nesabruktu, nav svarigi cik tas prasiitu liidzeklus, namsaimnieka tieshaakais pienaakums buutu atrast uznemumu, kas notamee un izpilda darbu, ja pashiem nav laika un veelmes, tad kaadeelj vispaar taads apsaimniekotaajs vajadziigs? tikai lai seetnieku sarunaatu un spuldziiti ieskruuveetu? Kad notiks kaada nelaime, lai Dievs ar juristiem staav klaat tam Namsaimniekam, jo vinji buus pirmie, kas tos suudus strebs, jo vinju pienaakums ir savest eeku labaa staavoklii...
Saliidzinaajumam, paskatamies ludzu visi uz Vides servisu!!! Uznjeemums plaukst un zelj. Namsaimniekam ir rokaas iedotas taadas kaartis, bet shie njem un sluinko! Sen butu sataisijushi to balkonu un piestadijushi rekinu no iedzivotajiem, tas nekas, ka kreditoru vairaak, bet kaadreiz taapat taa naudinja atnaaks....jociigi gan straadaa taa jaunaa priekshseedeetaaja...:)

pirms 12 gadiem, 2008.09.30 15:20

Visitor

Kursh ir shaa nama iipashnieks?Kaut kaa neticami ,ka 2 gadu garumaa nav bijis laika sastaadiit remontdarbu taami un kaa var buut Bauskaa tik ljoti paarslogots apsaimniekoshanas uznjeemums,ka nevar pat prognozeet aptuvenu laiku balkona atjaunoshanai, kaut arii tie buutu veel divi gadi.Tuksha runaashana par kultuurveesturiskaa mantojuma saglabaashanu , jeb pareizajos kreeslos seezj nepareizie cilveeki?

pirms 12 gadiem, 2008.09.30 14:01

Vietējās ziņas