Iedzīvotāji ziņo par aizdomīgu auto Ceraukstē un Bauskā 4

Bauskas novada Ceraukstē un Bauskā iedzīvotāji pagājušajā nedēļā dzīvesvietas tuvumā manījuši «aizdomīgu» automobili ar Lietuvas numuriem. Cilvēki uzskata, ka tie ir krāpnieki vai zagļi, kuri novēro kārtējo «medījumu». Par to informēta Bauskas policija.

Jau ziņojām, šī gada sākumā mūspusē nozagti vairāki mikroautobusi, kuri, pēc sākotnējās informācijas, iespējams, nonāca Lietuvā vai vēl tālāk. Aivis Leitāns, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirkņa priekšnieka pienākumu izpildītājs, teic, ka darbs turpinās, šie nozagtie automobiļi vēl neesot atrasti.

«Iedzīvotāji ziņo policijai par «aizdomīgiem» gadījumiem, paldies viņiem par to. Preventīvais darbs noziedzības izskaušanā notiek nepārtraukti, piemēram, patruļpolicijas ekipāžai ir saraksts ar zagtajām mašīnām, turklāt tā nav vienīgā aktivitāte,» stāsta A. Leitāns.

Ko iedzīvotājiem darīt, redzot apkaimē svešas personas ar neskaidriem un, iespējams, nelāgiem nolūkiem? «Galvenais, neapdraudēt pašiem sevi, neaizmirst par savu drošību. Svarīgi ir fiksēt automašīnas numuru, ja iespējams, braucēju seju un informēt policiju. Būtiska arī kaimiņu sadarbība, vienojoties savstarpēji uzraudzīt citam cita īpašumu,» rosina pieredzējušais likumsargs.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Šoreiz

neesam vienaldzīgi, kamēr zagļi neapmeklē tavu sētu parasti domājam, ka uz mūs jau tas neskar.

pirms 12 mēnešiem, 2020.05.27 13:02

ko citu kā...

pārdurt riepas tad redzēs šamējie vai mūsējie.

pirms 11 mēnešiem, 2020.05.27 13:36

Janka

Novērotājus vajag dokumentēt- foto, video... uz policiju jau cerības minimālas, jāpaļaujas uz pašu spēkiem.

pirms 11 mēnešiem, 2020.05.27 20:48

SAHS

un biezi ir tranzita numuri un uzperk vecus akumlatorus.

pirms 11 mēnešiem, 2020.05.28 10:22

Vietējās ziņas