Ieguldot 700 000 eiro, «Maxima» rekonstruēs veikalu Iecavā 6

Nedēļas nogalē, 20. janvārī, plānots sākt veikala «Maxima X» Iecavā, Rīgas ielā 27, rekonstrukciju. Darbi varētu aizņemt trīs mēnešus, un šajā laikā veikals pircējiem būs slēgts, informēja SIA «Maxima Latvija» pārstāve Liene Dupate-Ugule.

Veikals «Maxima X» Iecavā tika atvērts 2005. gada 24. februāri un pēc teju 14 gadu darbības veikala telpas un daļa iekārtu ir morāli un tehniski novecojušas, tādēļ nepieciešama pārbūve. L. Dupate-Ugule atklāja, ka veikala kopējā platībā ir 706 kvadrātmetru: tirdzniecības zāle aizņem 469 m2,  palīgtelpas – 237 m2.

« Investējot 700 000 eiro, paredzēts pilnībā nomainīt apdari, iekšējos inženiertīklus. Tāpat plānots ieviest virkni videi draudzīgu risinājumu, tostarp LED apgaismojumu, jaunas dzesēšanas un saldēšanas iekārtas, kas darbojas bez freona un sniedz iespēju atgūt siltumu no tehnoloģiskā aukstuma iekārtām. Ievērojami uzlabosies darba apstākļi, veikalā strādājošajiem un arī klientiem būs ērtāka, patīkamāka un vieglāka iepirkšanās,» skaidro L. Dupate-Ugule, piebilstot, ka viens no jauninājumiem būs pašapkalpošanās kases. Iecavas pircēji esot steidzīgāki, izvēloties mazāk preču, vēloties operatīvi norēķināties par pirkumu un doties tālāk savās gaitās. Cienot vietējo iedzīvotāju izvēli, tad arī pieņemts lēmums par šādu kasu ierīkošanu Iecavas veikalā.

Pašlaik Iecavas «Maximā» strādā 35 darbinieki, kuriem rekonstrukcijas laikā tiks nodrošināta iespēja strādāt citos šī mazumtirdzniecības tīkla veikalos. Plānots, ka veikals durvis pircējiem jaunā izskatā vērs šī gada aprīļa beigās.

Pārbūves laikā nebūs pieejams veikala telpās izvietotais «SEB bankas» bankomāts. Kredītiestādes ārējās komunikācijas vadītājs Mārtiņs Panke skaidro –, lai  izņemtu skaidru naudu, bankas klienti var izmantot veikalā «Top!», Edvarta Virzas ielā 2, izvietoto «Swedbank» automātu, kas ietilpst SEB klientiem draudzīgo bankomātu tīklā.

Ar «SEB bankas» maksājumu kartēm norēķinoties par pirkumu, skaidru naudu iespējams izņemt arī veikalā «Elvi», Baldones ielā 42. Skaidras naudas izmaksa tiek veikta kopā ar pirkumu. «Norēķinoties ar maksājumu karti, jānosauc summa – līdz 100 eiro, ko vēlaties izņemt, un tā tiks pieskaitīta pirkumam,» teic M. Panke un aicina detalizētāku informāciju meklēt vietnē naudasizmaksa.lv.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Iecavnieks

Kapēc veikals Mego tiek aizmirsts?
Viņā arī ir uzstādīts Swedbank ATM un atrodas pavisam tuvu no centra
-Mego kasierītes vairs nevarēs tik lēni strādāt kā agrāk bija strādājušas ????

pirms gada, 2019.01.18 10:57

mazais veikaliņš

Satrauc tieši šis pats jautājums!!!

pirms gada, 2019.01.18 18:03

Hm

Ceru ka rekonstrietais veikals atbildis visam LR pastavosajam normam (t.sk., pasvaldibas prasibam) attieciba uz ugunsdrosibu, sanitarajam prasibam, teritorijas izmantosanu i.c., kas attiecas uz drosu un pieejamu vidi, diemzel, vienam no popularakajiem apmekletibas objeltiem Iecava.
Un protams - wc

pirms gada, 2019.01.23 22:08

Vietējās ziņas