Iekārto jaunas telpas mēģinājumiem un pasākumiem 12

Bauskas jauniešiem palielinājušās iespējas izkopt savus talantus jaunās, glīti izremontētās telpās. Aprīļa beigās svinīgi atklāja Bauskas bērnu un jauniešu centra (BJC) mēģinājumu un sarīkojumu zāli Dzeltenajā mājā Rīgas ielā 8. 

Iestādes vadītāja Benita Svareniece pauda prieku par jauniegūto telpu, uzteicot sava kolektīva, administrācijas speciālistu un būvnieka kopīgo darbu. Gaišo un mājīgo telpu tagad var izmantot BJC pulciņu aktivitātēm. Šeit jau ir notikuši mēģinājumi, dažādi pasākumi. Savus talantus skatuves runas konkursā te demonstrējuši Zemgales reģiona skolu audzēkņi. Tepat notikusi tērpu skate, darbojušies teātra sporta pulciņu jaunieši no visas Latvijas. 

Ieguldot remontā 7000 eiro, domāts, kā līdzekļus ietaupīt. Ar īpašu saudzību strādāts, saglabājot zālē jau agrāk ieklāto grīdu. Par sapratni, veicot remontdarbus, B. Svareniece pateicās celtniekiem no SIA «Kvintets M». «Man ir prieks, ka, arvien aktīvāk izmantojot mūsu Dzelteno māju, sakārtotāka un dzīvīgāka kļūst Bauskas vecpilsēta,» uzsvēra B. Svareniece. 

Sveikt iestādi bija ieradušies tuvāki kaimiņi – i/u «Novads» vadītāja Solveiga Ikerte, izglītības nodaļas vadītāja Māra Bauvare, kultūras centra direktore Ilva Vansoviča. Novada domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks sacīja, ka BJC ir izglītības iestāde ar visstraujāk augošo audzēkņu skaitu. Tas liecina par aktīvu un kvalitatīvu darbu, bērnu un jauniešu vēlmi radoši un interesanti pavadīt laiku pēc stundām.

Pievieno komentāru

Komentāri 12

40

Ābelniekam vajadzētu padomāt par to,ka nevis tikai izklaidei remontēt telpas,bet normālam mācību procesam. Kā ar lauku skolām?Kaut ko atmet...kauns...

pirms 5 gadiem, 2015.05.05 23:43

...

Ja laukos būtu tikai sākumskolas klases, kas atbilstu reālajai situācijai valstī, tad arī šīs sākumklases visticamāk būtu moderni labiekārtotas, bet tikmēr, kamēr skolotāji un skolu vadības domās tikai par savu labsajūtu un komfortu - visticamāk, ka dome neko nedarīs. Ir bezjēdzīgi remontēt lielu ēku, kurā ir pārdesmit bērni - attopieties taču lauku skolotāji un to vadība...

pirms 5 gadiem, 2015.05.06 11:32

Nostaļğija

Tiešām žēl,ka laukiem nekas netiek,vienīgi Mežotnē izsaimniekotie miljoni uz 10 bērniem,bet gaidiet pārbaudi,mēs ziņojām.Kā var pastāvēt skola ar 20 bērniem reāli,es tur dzīvoju,zinu.

pirms 5 gadiem, 2015.05.05 23:46

!

Ko Tu trako ap to Mežotnes skolu, nez vai nu tur ir tie miljoni izsaimniekoti, nemurgo. Tāda sajūta, ka esi personīgi ieinteresēts, lai ši skola tiktu likvidēta, bet redz, deputāti, vairākums, lēma citādi, deva skolai vēl vienu iespēju, un cik zinu šo skolu finansē valsts nevis pašvaldība. Pastāvēs, kas pārvērtīsies/ Rainis/.

pirms 5 gadiem, 2015.05.06 07:12

Nav smuki

uz pasākumu iet zābakos un dāvināt puķes ar visu ietinamo papīru.

pirms 5 gadiem, 2015.05.06 08:22

nu baigi

Valsts finansē skokas uzturēšanu,nevis ēku remontus par miljoniem.Nemuldi un nejauc tautai galvu Dace!Cik bērnu tik naudas,nejag tad prasīt domei.Apnicis,ka katrā sēdē gaudo un dzīvo uz pilsētas skolu remontu līdzekļiem.

pirms 5 gadiem, 2015.05.06 17:37

Jā,esmu ieinteresēts,lai Mežotni slēgtu!Tā ir bezjēdzība.Neesmu divkosis un savu viedokli paudu.Skolai tā vieta ir ğeogrāfiski neizdevīga un arī ceļi slikti.Jaunsargiem un pansionātam ,jā!Un tu direktore ej atpūtā,pietiek!

pirms 5 gadiem, 2015.05.06 18:24

piekrītu jā

Bērnu nav!Tur tā sāpe,un ar finansējumu 40 bērniem skolas ēkas neuzturēsi,tāpēc prasa novadam,bet novadā divkoši.Lielais bļāvējs Alvulītis pirmais nobalsoja pret.Labi,ka citi vismaz bija godīgi nobalsoja par.Nekas labs tur nebūs nekad.žēl Daces.

pirms 5 gadiem, 2015.05.06 21:07

!

Kuldīgas pamatskolas Basu filiālē nākamajā mācību gadā tiks atvērta 1. un 2.klase, lai arī tajās būs tikai katrā pa vienam audzēknim. Tādu lēmumu pieņēmusi Kuldīgas novada dome, lai nodrošinātu mazākajiem skolēniem iespēju mācīties tuvāk viņu dzīvesvietai

pirms 5 gadiem, 2015.05.07 20:39

piekrītu !

mūsu "gaišie prāti" samazināja algas skolotājiem, lai varētu izsaimniekot miljoniem, jo izskatās ka priekšā stāv nākošais melnais caurums -ģimnāzija.

pirms 5 gadiem, 2015.05.08 19:21

:D

Rūpējas par mazajiem:D Var redzēt cik naivi ir cilvēki:D Atvēra, tāpēc, lai saviem cilvēkiem sagādātu darbu... Nu padomā ekonomiski loģiski, ko par šādu variantu teiks Valsts kontrole, kad taisīs revīziju - nesaimnieciski un neefektīvi izlietoti līdzekļi, lai sasniegtu rezultātu. Negribu, lai mani novadam maksātie līdzekļi plūstu uz kaut tik pat stulbi finansētu.

pirms 5 gadiem, 2015.05.10 12:41

Vietējās ziņas