Iekavējas remontdarbi Bauskas novada skolās 5

Bauskas novada skolās rit aizkavējušies remonti. Dažviet situācija veidojas tāda, ka celtnieki, iespējams, termiņā darbus nepabeigs.Bauskas sākumskolā pamatīgi tiek pārbūvētas divas klašu telpas. Tās apvienojot, taps neliela zāle, kur ritēt mūzikas nodarbībām. Tepat skolēni varēs tikties dažādos pasākumos. Celtnieki šajā skolā remontē arī sanitāro mezglu.Sākumskolas direktores vietnieks saimnieciskajos darbos Jānis Skuja «Bauskas Dzīvei» pastāstīja, ka ne visi darbi rit saskaņā ar grafiku. Par firmas «PRO DEV» darba kvalitāti gan iebildumu neesot. Vienīgi līdz septembra beigām telpas izremontētas netiks. Cerība sagaidīt to nodošanu ekspluatācijā ir uz oktobra otro pusi. Celtnieki atzina, ka aizkavēšanās esot tādēļ, ka grūtības nokomplektēt brigādi. Sākumskolas direktore Linuta Ģerģe šādu remonta kavēšanu atzinīgi nevērtēja. Tam jāpielāgo stundu saraksts, papildu darbs ir apkopējām. Viņa diezgan skeptiski vērtēja jauno darbu organizēšanas kārtību, kad visi lielie remonti rit centralizēti. L. Ģerģe nav pārliecināta, vai tas atmaksāsies arī finansiāli. Vienlaikus direktore pauda rūpes par skolas pārziņā nodoto Plūdoņa namiņu. Ēka, kas savulaik veidota kā Bauskas 1. vidusskolas vēstures muzejs, ir ļoti sliktā stāvoklī. Sienas ir mitras, bojājas muzejā savāktie eksponāti. Sākumskola varētu meklēt telpas, kur gadu gaitā vāktās vēstures liecības izvietot, lai tās pilnībā neaizietu postā, taču līdzekļus namiņa remontam skolas budžetā nav iespējams atrast. SIA «PRO DEV» strādā arī Bauskas pamatskolā. Direktors Jānis Rumba stāsta, ka darbi rit labi, pēc nedēļas celtnieki tos varētu jau pabeigt. Protams, neērtības skolai ir radītas, taču, domājot par darbu kvalitāti, skolēni un pedagogi ievēro celtnieku norādes, remontdarbu zonā meistariem traucēts netiek. Pamatskolā izremontēta būs kāpņu telpa, mūzikas kabinets un tualete. Remonti novada skolās vēl turpināsies. Domes sēdē septembra sākumā deputāti atbalstīja līdzekļu piešķiršanu Ozolaines un Griķu pamatskolai. Ozolaines pamatskolas direktore Lilija Bula stāsta, ka, izlietojot 800 latu, rudens brīvlaikā remontēs datorklasi. Labāk jau būtu, ja darbi būtu paveikti līdz mācību gada sākumam, taču līdzekļi iedalīti tikai tagad. Izlietojot 600 latu, plānots pielabot jumtu Griķu pamatskolas bērnudārzam. Direktore Daiga Vīlipa stāstīja, ka līdzko laikapstākļi ļaus, celtnieki objektā sāks strādāt.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

klase

Tad kādam ir jāatbild- tādus novada domes speciālistus pie iepirkumiem tuvumā nevar laist. Pats interesantākais, kur bija vasarā skolu direktori? Vēl pie kam deputāts......dīvaini. Tā nav bijis, ka nesagatavo skolas.

pirms 9 gadiem, 2011.09.14 20:20

LIN

Foto arī atspoguļo centralizāciju un optimizāciju- apkopējas slota "neiziet" no klases! Universāla- pa dienu celtniekam, vakarā apkopējai! Konsolidācija uz aizsargbriļlu un putekļu masku ekonomiju. Darba kvalitāte... .

pirms 9 gadiem, 2011.09.14 19:00

Paija

Diez vai kāds vispār zina, ka šī aizkavēšanās ir saistīta ar Bauskas novada domes speciālistu nemākulību pildīt savus darba pienākumus, organizējot iepirkuma konkursu.

pirms 9 gadiem, 2011.09.14 16:03

PR

Jā tā dīvaini, nevarīgais direktors izrādās deputāts. Gan skolēni , skolotāji ievēro celtnieku norādes, cerams ka špaktelis neko ļaunu nenodarīs.Lai veicas!

pirms 9 gadiem, 2011.09.14 13:58

aija

Ai cik jau nu viens otrs skolas direktors ir nevarīgs, remontu dēļ, kaut kas jāpielāgo, kaut kas jāpdara vairāk, bet , kad mājās iet remonts, tad viss notiek pats par sevi???Tapēc vajag laicīgi plānot un domāt, kādus remontus un ko vajadzēs, nevis visu ziemu sapņo un kaut kad ap jūniju pasmostās, un tad oh un ah, meklē vainīgos!!!!! Svarīgi, ka remonti iet un viss notiek. Mazāk vajag čīkstēt!!!

pirms 9 gadiem, 2011.09.14 11:37

Vietējās ziņas