Ielās satiksmi atklās šonedēļ 6

Neraugoties uz uzsnigušo sniegu, Plūdoņa un Rīgas ielā Bauskā strādnieki veic pēdējos darbus, lai objektus nodotu ekspluatācijā. Par darbu gaitu informē Bauskas Domes īpašumu apsaimniekošanas nodaļas vadītājs Voldemārs Čačs. Paredzams, ka līdz šīs nedēļas beigām Rīgas iela posmā no Kalna līdz Dambja ielai un tālāk Dambja iela līdz Rūpniecības ielai tiks atvērtas satiksmei. Autobraucēji un gājēji varēs izmantot arī rekonstruēto Plūdoņa ielas posmu no Slimnīcas līdz Salātu ielai. Ir plānots, ka auto satiksmei atklās arī Salātu ielas posmu no Plūdoņa līdz Rīgas ielai. V. Čačs piebilst, ka labiekārtošanas, arī apzaļumošanas darbus, kā arī citas specifiskas lietas, piemēram, neliela pievedceļa asfaltēšanu Rīgas ielā, strādnieki veiks pavasarī, kad to atļaus laika apstākļi. Līguma nosacījumi pieļauj šādu izņēmumu. Līdzko būs piemēroti laika apstākļi, šogad vēl paredzēts nomainīt laukuma pie Bauskas mūzikas skolas klājumu. Te ieklās jaunu bruģi. Konkursā par šo darbu veikšanu uzvarēja vietējā SIA «Vides serviss». Veicamo darbu apmērs te ir 10 000 latu vērtībā.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

cilvēks

man būtu lūgums šī projekta autoram,vecpilsētas rekonstrukcijas darba veicējiem padomāt par notekūdeņu novadi....Piemēram pie Bumeranga notekcaurule,kas nāk no jumta gar sienu-viss ūdens tek uz jaunizveidotā sarkanā bruģa un veido lielu peļķi,garām paiet nevar,jākapj tieši iekša.un kas būs,kad piesals...slidotava un lauztas kājas.Nav padomāts nemaz par to,lai ūdens notecētu kur citur...kaut vai izveidotu trotuārā kādu renīti,kas novada ūdeni uz braucamās daļas un tālāk uz kanalizācijas atveri.Padomājiet lūdzu!!!!cerams ka būs atrisisnājums.

pirms 12 gadiem, 2008.11.27 20:23

sd

labaak kadu ielu sataisit neka to muzikas laukumu taapat tur 3-6 cilveki gadaa iet

pirms 12 gadiem, 2008.11.27 19:14

uz darbu gājēja...

Vītolu iela pie MEGO, ui.....LATTELECOM otra puse.... viena dzīva ūdens lāma. Auniet kājās gumijniekus... Bail, ka kāds auto nenolej ar ūdeni labā krāsā...

pirms 12 gadiem, 2008.11.27 19:08

neērtību nomocītā

Skaisti tad kad viss gatavs, bet tagad vieni dubļi un neērtības. Pagaidu risinājums nav piedāvāts lai varētu izlaipot rakumus. Kāpēc navarētu kaut vai laipiņas no dēļiem sameistarot, kā tas ir redzēts Rīgā pie būvēm. Jāapiet līkumu līkumi lai kaut kur nokļūtu.

pirms 12 gadiem, 2008.11.27 16:13

Vietējās ziņas