Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iepazīstas ar skolu dzīvi 3

Novadu deputāti šonedēļ apmeklē izglītības iestādes. Tā informē Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības Bauskas starpnovadu arodorganizācijas vadītāja Māra Graudiņa.

Akcijā «Skolas diena» iesaistījušies visu četru mūsu novadu pašvaldību deputāti. Iecavas internātpamatskolā un vidusskolā viesojās Edvīns Circenis un Atis Avots. Rundāles novada domes deputāte Aelita Ramane apmeklēja bērnudārzu «Mārpuķīte» Saulainē, savukārt Sandra Kerēvica pabija Pilsrundāles vidusskolas Bērsteles struktūrvienībā.

Vecumnieku vidusskolas darbu izzināja vietējās pašvaldības deputāts Jānis Kovals, Stelpes pamatskolā ar pedagogiem tikās Vēsma Petruševica.

Izglītības iestādes apmeklējuši arī Bauskas novada deputāti. Aija Spriņķe apmeklēja bērnudārzu «Zīlīte», Mārtiņš Ruža iepazinās ar bērnudārzu «Zīlīte», kā arī Vecsaules pamatskolu, Bauskas Valsts ģimnāziju. «Bauskas Dzīvei» M. Ruža pastāstīja, ka pēc izglītības iestāžu apmeklējuma ir pavisam citādāks skatījums  uz skolās paveikto. Ir labāka sapratne par vajadzībām un par problēmām. «Secināju, ka iepriekšējos gados ne viss ir darīts pietiekami, lai mūsu izglītības iestādes nodrošinātu ar nepieciešamo,» atzina deputāts.

Deputāti turpinās iepazīšanos ar mācību iestādēm. Šodien, 4. oktobrī, Vecsaules pamatskolu apmeklē Saeimas deputāte Vineta Poriņa, informē M.Graudiņa.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

kuriozs

Interesanti tas izskatās un svarīgi - kā pārvaldes vadītāja neapmeklēja un neko nezināja-tagad kā deputāte Spriņķe apmeklē bērnudārzu. Un nu baigi vēŗtē. pašai smieklīgi neliekas?

pirms 6 gadiem, 2013.10.04 11:44

a

Graudiņa, vai nav jāiet PENSIJĀ?Nekādu dižo rezultātu Tavā n-to gadu darbībā, kā arod-bas līderei NAV! Vienīgi maisi zem acīm!

pirms 6 gadiem, 2013.10.04 22:01

ome

Katram jādara godam savs darbs un nevajadzēs mērkaķoties... piedodiet , deputāti dariet nopietnas lietas , gan jau auklītes un audzītes māces noslaucīt bērniņam dupsīti bez jums.

pirms 6 gadiem, 2013.10.05 15:27

Vietējās ziņas