Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ierosina iekārtot pansionātu slimnīcas bijušajā infekcijas nodaļā 14

Pansionāta «Derpele» iemītniekiem šoruden iespējami jurģi. Bauskas novada domes deputāti atbalstījuši ieceri par iestādes izmantoto telpu optimizāciju.

Sociālo un veselības lietu komitejas sēdē 14. augustā deputāti atbalstīja novada domes priekšsēdētāja vietnieka Alvja Feldmaņa priekšlikumu palielināt vietu skaitu pansionātā, izvietojot to jaunās telpās. A. Feldmanis ieteica atteikties no pansionātam atvēlētajām telpām Brunavas pagasta Ērgļos, kā arī Bauskas slimnīcas bijušajā bērnu nodaļā. Tā vietā viņš rosina iekārtot pansionātu slimnīcas bijušajā infekcijas nodaļā Slimnīcas ielā 7.

Iemesli tam ir vairāki, no kuriem būtiskākais – vēlme optimālāk izmantot telpas un ekonomēt līdzekļus. Pašlaik Ērgļos mīt desmit vecļaudis, ar viņiem strādā četri darbinieki. Pārtikas un dažādu mantu piegāde rada ļoti lielas šīs pansionāta nodaļas uzturēšanas izmaksas. Savukārt pašreizējās telpas Bauskas slimnīcas 1. stāvā ir nepietiekamas visiem pansionātā dzīvotgribētājiem.

Noskatītajās telpās Slimnīcas ielā 4 ir vieta 70 iemītniekiem. Pašlaik Bauskā mīt 28 cilvēki, Ērgļos – desmit. Pārvietojot tos visus uz jaunām telpām, pansionātam būtu rezerves jauniem iemītniekiem. A. Feldmanis skaidroja, ka jau tagad vēlme uzturēties pansionātā ir vēl vairākiem iedzīvotājiem, rudenī to skaitam ir tendence palielināties.

 SIA «Bauskas slimnīca» valdes loceklis Uģis Zeltiņš sacīja, ka viņš neiebilst pret šādām pārmaiņām. Atbrīvotajām telpām slimnīcas galvenajā ēkā tiks rasts pielietojums.

Pansionāta direktore Inta Savicka telpas Slimnīcas ielā 4 ir apskatījusi. Neliels remonts jāveic kāpņu telpā, gaitenī, taču istabiņas ir pat ērtākas nekā pašreizējā slimnīcas ēkā. A. Feldmanis norādīja, ka izdevumi šādām pārmaiņām nebūs lieli. Ir nedaudz jāremontē virtuve un gaitenis. Taču ekonomiskais ieguvums noteikti būs lielāks.

Deputāte Vera Grigorjeva interesējās, vai par pārvākšanos uz citurieni nebūs iebildumu Ērgļos mītošajiem. A. Feldmanis skaidroja, ka ar ļaudīm par iespējamajām pārmaiņām ir runāts. Telpas Ērgļos varētu izmantot sociālajiem dzīvokļiem.

Sociālo un veselības lietu komitejas sēdē deputāti atbalstīja šādu ieceri. Līdz finanšu komitejas sēdei 22. augustā jāsagatavo izdevumu tāme telpu remontam Slimnīcas ielā 4. Galīgais lēmums par pansionāta «Derpele» iemītnieku pārvietošanu deputātiem būs jāpieņem domes sēdē 29. augustā. Ja tas būs pozitīvs, jurģi vecļaudīm varētu pienākt jau pirms ziemas iestāšanās.

Pievieno komentāru

Komentāri 14

baušķiniece

Tas ir ļoti labi kad sākam domāt par izmaksām! Tajos Ērgļos gan tie vecīši ir riktīgi apčubināti, un izmaksas arī tad ir labas.

pirms 7 gadiem, 2013.08.15 12:56

pele

Protams, ka apsveicami! gan slimnīca blakus, gan citas iestādes- tiem , kas var staigāt. Vienīgi pagalmu vajadzētu aprīkot ar soliņiem un kādiem dekoratīviem augiem, šie cilvēki IR PELNĪJUŠI skaistu apkārtni. Ziedus vajag dzīvam cilvēkam, nevis nest uz kapiem.

pirms 7 gadiem, 2013.08.15 13:26

Nekā!

Kādu pagalmu? Tur jau tagad būvē autosstāvvietu.

pirms 7 gadiem, 2013.08.16 16:28

vārds

Sociālo un veselības lietu komitejas sēdē 14. augustā deputāti atbalstīja novada domes priekšsēdētāja Alvja Feldmaņa priekšlikumu palielināt vietu skaitu pansionātā, izvietojot to jaunās telpās.Auzāns jau Feldmani par priekšsēdētāju iecēlis:D

pirms 7 gadiem, 2013.08.15 14:30

anete

agri vai vēlu tā arī būssssssssssssssssss

pirms 7 gadiem, 2013.08.15 18:28

uu.

Nau jau slikta doma. Veciisiem pilsetas centrs. Kaut gan romantiskaak dzivot ir padaa Derpelee.))

pirms 7 gadiem, 2013.08.16 08:00

uzvārds

a tev izskatās, ka brilles vajag. paņem un vēlreiz izlasi, kas rakstīts raksta otrajā rindkopā.

pirms 7 gadiem, 2013.08.16 08:39

www

Laikam jau irrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pirms 7 gadiem, 2013.08.15 14:48

vārds

Ja jau rakstu izlaboji,tad jau komentāru arī vari izņemt,bet pa tādām kļūdām es domāju dažš labs priecīgs nebija.

pirms 7 gadiem, 2013.08.15 16:45

Sociāldemokrātiem

Alvis nodrošina papildus darfu Landorfam

pirms 7 gadiem, 2013.08.15 22:32

sers

alvi! alvi! alvi! alvi! alvi! kreks, peks feks! izauga eiro koks! alvi!alvi!alvi! un varnai siers izkrita no mutes...! alvi!alvi!alvi! un vini dzivoja ilgi un laimigi! alvi!alvi!alvi! tevam tris deli...!alvi!alvi!alvi! un vecenite sedeja pie savas sasistas abras!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pirms 7 gadiem, 2013.08.21 11:27

Vietējās ziņas