Iesaistīs uzņēmējus Bauskas pašvaldības darbā 4

Bauskas novada pašvaldība veido uzņēmējdarbības konsultatīvo padomi. Vides un attīstības komitejas sēdē 15. decembrī pirmajā lasījumā tika skatīts padomes nolikums.Iepazīstinot ar to deputātus, attīstības un plānošanas nodaļas galvenā speciāliste Daina Nikolājeva sacīja, ka konsultatīvās padomes darbības mērķis ir sekmēt uzņēmējdarbības attīstību, aktivizēt dialogu starp pašvaldību un vietējiem uzņēmējiem. Padomes galvenais uzdevums būs priekšlikumu izskatīšana un ieniegšana pašvaldībā. Padome būs koleģiāla konsultatīva institūcija, kurā darbosies novada domes, uzņēmēju kluba «Bauska '97» un biedrības «Bauskas rajona lauksaimnieku apvienība» pārstāvji. Ir zināms, ka uzņēmēju klubs šajā konsultatīvajā padomē deleģējis uzņēmējus Induli Pētersonu, Aivaru Svarenieku un Rolandu Vinogradovu. Lauksaimnieku intereses pārstāvēs Guntis Liepa, Raimonda Ribikauska un Rudīte Jaunzeme.  Pašvaldība oficiāli savus pārstāvjus vēl nav izvirzījusi. «Buskas Dzīves» rīcībā ir neoficiāla informācija, ka tie varētu būt Jānis Feldmanis, Inese Dombrovska un Gintauts Tarvids. Uzņēmējdarbības konsultatīvās padomes nolikumu gala variantā skatīs domes sēdē. Pēc tā apstiprināšanas padome sāks darbu, izraugoties no sava vidus priekšsēdētāju.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

mm mm

Uzņēmēju-caurkritušo dienderu saiets, kāpēc tur nav Biķernieka, Gauša, Šulca, Mašala, Belševica, kuru uzņēmumi sevi parādījuši vairāku desmitu gadu garumā un kuri sākuši no nulles un uzņēmējdarbību izkoduši visos sīkumos un stabili vēl joprojām turas uz ūdens. Kas par konsultantiem var būt pļāpātāji no biljarda kluba?

pirms 9 gadiem, 2011.12.19 23:47

oho

Var būt ir radusies liela nepieciešamība pārskatīt novada domes darbinieku noslogotību par lielajām algām, ja jau I.Dombrovska var apvienot vairākus amatus, tad varbūt vajag attiecīgi noslogot par algu ko tik dāsni sev ir pieprieduši, nevis darba laikā vēl piedalīties dažādās blakus aktivitātēs??? Vai tad nav neviena cita deputāta, kas var būt par parstāvi, bet nav nodarbināts domes darbā????

pirms 9 gadiem, 2011.12.19 00:02

PS

Vai tā ir izpratne par uzņēmējdarbību : līķis-piķis-kabata ?
Lai ar šādiem jautājumiem tomēr nodarbojas tie, kam ir sajēga par uzņēmējdarbību un to, kā veidojas valsts budžets.

pirms 9 gadiem, 2011.12.17 16:21

!!!

Nu atkal Tarvidu, nevajag, lai ir R.Čakāne vai J.Cielavs.

pirms 9 gadiem, 2011.12.17 13:16

Vietējās ziņas