Ieskrienot starp kokiem novilktā virvē, Bauskā savainojas sieviete 8

Pagājusī nedēļa mediķiem aizvadīta spraigi. Mūsu četru novadu iedzīvotājiem medicīniskā palīdzība sniegta 106 reizes, 26 gadījumos ārstējot traumas, portālu informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta Zemgales reģionālā centra vadītājs Dmitrijs Sergejevs.

Pirmdien, 29. jūlijā, Vecumnieku novada Valles pagastā piecgadīga meitene guva traumu. Viņa paslīdējusi uz slīdkalniņa trepēm un nokritusi no viena metra augstuma. Smagas traumas netika konstatētas, bet, lai veiktu papildu izmeklējumus, bērns tika nogādāts slimnīcā.

Otrdien, 30. jūlijā, ātrās palīdzības brigāde no Bauskas slimnīcas uz citu medicīnas iestādi aizveda 41 gadu vecu vīrieti, kurš, veicot mājas remontdarbus, nokritis no divu metru augstuma. Viņš guva muguras traumu, kā arī, iespējams, ribas lūzumu.

Tajā pašā dienā Bauskā palīdzība sniegta jaunai sievietei. Viņa, skrienot vakara krosu, ietriekusies starp kokiem nostieptā kaprona virvē pilskalna parkā. Ar kakla traumu apmierinošā stāvoklī sieviete nogādāta slimnīcā.

Trešdien, 31. jūlijā, Bauskas novada Dāviņu pagastā desmitgadīgs puika iekritis ugunskura karstajās oglēs. Viņam konstatēts kreisās plaukstas apdegums.

Piektdien, 2. augustā, Vecumnieku novada Vecumnieku pagastā notikusi autoavārija, kurā iesaistītas divas personas – 26 gadus vecs vīrietis un 30 gadus veca sieviete. Abi pārvietojušies ar vieglo automašīnu, zaudējuši pār to kontroli, nobraukuši no ceļa – grāvī, apmetot kūleni. Iesaistītās personas pašas izkļuvušas no spēkrata un atteikušās no medicīniskās palīdzības.

Tajā pašā dienā Iecavā astoņpadsmitgadīgs jaunietis, darbojoties ar elektrisko zāģi, iezāģējis sev pirkstā. Kreisās rokas pirmā pirksta gala falanga daļēji amputēta.

Vēl tajā pašā dienā Bauskas novada Ceraukstes pagastā 63 gadus vecs vīrietis mājās strādāja ar fleksi. Viņš to nenoturēja un ar ripu savainoja seju. Cietušais tika aizvests uz slimnīcu.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Janis

Vai tad Brunavā 3 gabali nesalietojās metilspirtu un no kura visi trīs nomira pagājušonedēļ?

pirms gada, 2019.08.06 15:27

Atis

Kuri tad tie bija?

pirms gada, 2019.08.07 08:24

Brunavietis

Sēnes saēdās brunavā un tie nav vietējie

pirms gada, 2019.08.07 09:24

uldis

Visi trīs miruši?

pirms gada, 2019.08.07 12:23

Ak

Nabadzīte laikam ieskrēja TASTES savilktajos dekoros..

pirms gada, 2019.08.06 15:56

P

Sievietei,pie tam jaunai skraidīt naktī, ir tagad modē nākušais izaicinājums.Šajā sakarā-satiekas divas draudzenes,pārrunā jaunumus,viena strādā jaunā darba vietā,otra prasa,kā veicas.Atbilde:viss būtu labi,tikai uz darbu jāiet caur parku.Un?Vakar gāju izvaroja,šodien tas pats,rīt atkal jāiet.

pirms gada, 2019.08.06 22:13

@

No ļoti "asprātīgi".

pirms gada, 2019.08.07 10:55

Vietējās ziņas