Iespējama Rundāles depo slēgšana 3

Ja valdība neradīs papildu finansējumu, tuvākajā laikā varētu tikt slēgts Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Bauskas brigādes Rundāles depo. Iekšlietu ministrs Mareks Segliņš 13. novembra intervijā Latvijas Radio skaidroja, ka apturēt plānots divu depo darbību.  Viens no tiem varētu būt Bauskas rajonā. Tomēr šajā gadījumā iespējams aptvert šīs teritorijas no blakus depo, kas atrodas desmit kilometru attālumā.VUGD Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas priekšniece Inga Vetere «Bauskas Dzīvei» apstiprināja, ka Bauskas rajonā tas varētu būt Rundāles depo. Taču tas notiks tikai tajā gadījumā, ja patiešām neizdosies rast papildu līdzekļus nākamā gada valsts budžetā.Rundāles posteņa komandieris Vadims Kuzmičs paskaidroja, ka galīgais lēmums šajā jautājumā būs zināms decembra sākumā: «Tā ir ļoti nepatīkama ziņa, taču ir vēl nelielas cerības, ka depo Rundālē neslēgs. Ja tomēr tā notiks, transports, protams, tiks nodots Bauskas pārziņā, taču cilvēku trūkums būs ļoti jūtams. Nelaimes gadījumā uz palīdzību vairs tik ātri nevarēs cerēt.»

Pievieno komentāru

Komentāri 3

skaistule

tāds jauns fruktiņš nespēj vadīt Pilsrundāli, viņam vel mātes pieniņš uz lūpām. Tāpēc nav ko lieki tērēt Valsts budžetu!

pirms 12 gadiem, 2008.11.24 17:03

aka

Kas tur ko brīnīties. Iekšlietu ministrs izteica domu,ka varētu neierosināt krimināllietas par noziegumiem ar viegliem miesas bojājumiem. Kad noziedznieks ķeras pie nozieguma izdarīšanas, viņš neplāno kādi būs miesas bojājumi. Tas ir atkarīgs no upura veiksmes un cik izdevies cīnīties pretī, bet noziegums jebkurā gadījumā ir noziegums. LATVIJA!!! Tiešām brīnumzeme...

pirms 12 gadiem, 2008.11.14 22:27

Skaisti

Kuzmiču tikai nesen tur nosūtīja strādāt. Un tagad likvidēs.
Tas ir vājprāts. Labāk lai atlaiž Saeimu, bet ja ķeras klāt policijai un ugunsdzēsējiem, ko tad? Varbūt cietumus arī vajag likvidēt, nebūs jāuztur cietumnieki, tomēr ietaupījums.

pirms 12 gadiem, 2008.11.13 17:10

Vietējās ziņas