Iespējams, pēc metanola iedzeršanas Brunavā miruši trīs cilvēki 9

1. augusta rītā vienā no privātmājām Bauskas novadā, Brunavas pagastā, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirkņa policijas darbinieki konstatēja divus mirušus vīriešus bez redzamām vardarbīgas nāves pazīmēm. Apskatot notikuma vietu, vīriešu dzīvesvietā policisti atrada svaigas un vārītas sēnes, kā arī vienu divlitru plastmasas pudeli ar 350 ml šķidruma.

Policisti noskaidroja, ka 29. jūlijā no šīs pašas privātmājas uz slimnīcu tika nogādāta sieviete, kura nākamajā dienā medicīnas iestādē mira. Saistībā ar šiem gadījumiem tika sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 13. nodaļas – noziedzīgs nodarījums pret personas veselību, tika nozīmētas ekspertīzes, portālu informēja Ieva Sietniece, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Kā viena no sākotnējām versijām tika pieļauta arī saindēšanās ar sēnēm. Šodien, 7. augustā, saņemts eksperta atzinums, ka plastmasas pudelē esošais šķidrums ir metanols, kas dod pamatu secināt, ka iespējamais nāves cēlonis ir šī šķidruma lietošana. Izmeklēšanā noskaidrots, ka šo šķidrumu viens no bojāgājušajiem vīriešiem patvaļīgi paņēmis savā darbavietā biodīzeļdegvielas ražotnē.

Patlaban policija turpina izmeklēšanu un ir nozīmētas tiesu medicīniskās ekspertīzes. Plašākus komentārus izmeklēšanas interesēs policija nesniedz.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

Švimpāzijs

50 minūtes pagājušas un vēl neviena komentāra?

pirms gada, 2019.08.07 18:04

Tauta

Ja konkrēti nav zināms, tad nevajag rakstīt "iespējams"!

pirms gada, 2019.08.07 19:13

Alkogoļik

Ja reiz dzert ļoti gribās, tad jau dzers dajebko.

pirms gada, 2019.08.08 11:48

tiranija

pilniba piekritu alkogolikam, - ja gribees. trieps iksaa pasu velnu, kaa ta agraak odekalonus un logu tiiraamus rava ieksaa, pecak saka likt klaat kaut kadu vielu, lai nerij , vo- veel to menovaziinu aptiekaa pirka pudelitees, man omitei vaidzeja uz kajam ko smeret, ka krampji naaca virsuu, vaidzej vaidzej vairakas pudelites pirkt, aptiekaa domaja, ka es ar litoju ikskiigi)), arprac, kas daraas vispaar, tapat tais tockaas, ko tik netirgo, dievs vien zin, kas tur sastaavaa. ir dzeraji, kam taas ieksas taa noruditas, ka pats nelabais iet iksaa, bet nu sai gadijumaa.,., protams, zeel cilveku, neviens jau nevelejas tadu iznakumu, .- bet- protams, jaauzmanaas, un nav ko dzert tikai apdullinosu skidrumu, ja dzer- tad kartigu mantu iz bodes. un viss.

pirms gada, 2019.08.09 15:58

mmmm

Vai tu tikai BDz komentus lasi, ja tā jautā?

pirms gada, 2019.08.10 09:23

dream theater

Laukos bieži norēķinas par darbu ar alkoholu.

pirms gada, 2019.08.11 10:28

vvvvv

nu muļķības. Ja reiz dzīvo laukos un strādā laukos nenozīmē ka visi ir dzērāji un strādā tikai lai dabūtu , kādu grādīgo. Visus nevajag likt vienā maisā iekšā.

pirms gada, 2019.08.13 14:51

Vietējās ziņas