Ietvju un rajona ceļu remontiem atvēl simtu tūkstošus 4

Daudzviet rajonā notiek brauktuvju remonts, lai uzlabotu pārvietošanās drošību braucējiem un gājējiem. Viens no vērienīgākajiem projektiem šajās dienās tiek pabeigts Vecumniekos.Valsts akciju sabiedrības «Latvijas Valsts ceļi» Bauskas rajona nodaļas vadītāja Sīri Vildere informē, ka gājēju ietves izbūvei Vecumniekos atvēlēti 423 000 latu. Par šo naudu ielikta arī jauna caurteka Taļķes upei, uzstādīts apgaismojums ietves malā. Nepilnu divu mēnešu laikā tapusi apmēram divus kilometrus gara ietve. Uzrunājot Vecumniekos sastaptos ļaudis, «Bauskas Dzīve» dzirdēja atzinīgus vārdus. Pensionārs Valentīns Magnus pozitīvi vērtē gājēju celiņa izbūvi, jo pa ceļu daudz kursē transports. Slapjā laikā gājējus var apšļakstīt no lielajām peļķēm. Ejot pa jauno ietvi, nebūs jāiet pa nepareizo ceļa pusi, baidoties no peļķēm un straujajiem auto.  Arī pārdevēja Tatjana Kaurova lieliski vērtē šāda gājēju celiņa Vecumniekos: «Jaunieši agrāk bezkaunīgi staigāja pa ceļa vidu. Tā viņi ātri vien varēja izraisīt avāriju. Tagad tiks uzlabota gājēju drošība un labklājība.» T. Kaurova vienīgi uztraucas par cilvēkiem, kas dzīvo tuvējās mājās, jo dažviet ietve ir tikai 70 centimetrus no logiem. Pensionāri Valentīnu Ķikuri «Bauskas Dzīve» sastapa, rušinoties piemājas dārziņā. Viņa bija sašutusi par notiekošo remontu, jo māja atrodas blakus ietvei. Centrālā noteka no tās ir novadīta tieši viņas grāvī. Tur ir zemi gruntsūdeņi. Ja vēl no ceļa tecēs, iespējams, māja un dārzs applūdīs. S. Vildere minēja vēl vairākus objektus, kuros šomēnes veikti brauktuves remonta darbi. Grants segums septiņu kilometru garumā atjaunots ceļā Bauska-Brunava-Panemune. Šiem darbiem iztērēti 60 000 latu. Par apmēram 20 000 latu veikts remonts kilometru garā posmā ceļā Pārsla-Misa-Šarlotes. Brauktuvju remonts vēl turpināsies. No novadu izveides atbalsta programmas 400 000 latu atvēlēti melnā seguma atjaunošanai un izbūvei uz ceļa Dzirnieki-Pilsrundāle. Brauktuves seguma atjaunošana paredzēta arī uz ceļa Iecava-Stelpe.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

braucējs

JAUTĀJUMS SIRI KUNDZEI:
Ceļa posmā Ozolaine-Skaistkalne ar lieljaudas smagajām automašinām tiek vesta grants. Ceļš šajā posmā ir izpostīts. Vai šis ceļa posms tiks salabots?

pirms 13 gadiem, 2008.05.25 11:24

007

kaut vai miljonu, bet lai dara, ko darīdami apdomā sekas :)

pirms 13 gadiem, 2008.05.23 14:10

Arī pārdevēja Tatjana Kaurova lieliski vērtē šāda gājēju celiņa Vecumniekos: «Jaunieši agrāk bezkaunīgi staigāja pa ceļa vidu. Tā viņi ātri vien varēja izraisīt avāriju. Tagad tiks uzlabota gājēju drošība un labklājība.»

Ha, ha, tāpēc jaunieši neies pa ceļa vidu?

pirms 13 gadiem, 2008.05.23 12:52

Vietējās ziņas