Igauņu žurnālists apmeklē Bausku

Igaunijas lielākā laikraksta «Postimees» žurnālists Verni Leivaks 2. aprīlī bija ieradies Bauskā, portālu informē Bauskas tūrisma informācijas centra vadītāja Inese Turkupole-Zilpure.

Igauņu žurnālists gatavo tematisku pielikumu par Latviju «Puhkus Lätis» jeb «Atpūta Latvijā». Pielikums klajā nāks šī gada maijā. Bauskas pusē Verni Leivaks apmeklēja viesu namu «Bērzkalni», kur baudīja Bauskas īpašos ēdienus, Bauskas pili, Rātsnama ekspozīciju «Sver un mēri Bauskā», Bauskas motormuzeju. Iecavas novadā žurnālists apskatīja atrakciju parku «Labirinti».

V. Leivaks par tūrisma iespējām Latvijā rakstījis jau vairākus gadus, taču vēl aizvien ar lielu aizrautību iepazīstas ar jaunumiem. Tūrisma attīstības valsts aģentūra sadarbībā ar reģionālajiem tūrisma informācijas centriem bija sagatavojusi plašu un bagātīgu programmu. Tajā aptverti visi četri kultūrvēsturiskie novadi. Vizītes laikā žurnālists apmeklēja Jūrmalu, Ķemeru Nacionālo parku, Pūres šokolādes fabriku, Kuldīgu. Zemgalē uzmanības lokā bija Bauska un Jēkabpils, Latgalē – Ludza, Rēzekne un Balvi, bet Vidzemē – Valmiermuižas alus darītava, Dikļu muiža, Limbaži un Saulkrasti.

Laikraksts «Postimees» iznāk kopš 1857. gada. Tā auditorija aptver teju 200 tūkstošus lasītāju.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas