Ikvienu aicina piedalīties Spēka dienā

Bauskā un Iecavā 12. septembrī notiks jau ceturtās Spēka dienas pasākumi. Sacensības rīko valsts akciju sabiedrība «Latvijas Dzelzceļš» un Latvijas Ielu vingrotāju biedrība.

Spēka dienā katrs aicināts ierasties tā sauktajā «spēka punktā» un pievilkties pie stieņa, cik reižu var. Spēcīgākie tiekas finālā Rīgā, bet arī pārējo veikums nepaliek tukšā – saskaitot kopā reizes, cik katrs ir pievilcies, nosaka spēcīgākās Latvijas pilsētas. Mūsu novadu apdzīvotajām vietām pagaidām veiksme nav uzsmaidījusi.

Rekordu sarakstā vēl aizvien pirmajā vietā ir skaistkalnieša Reiņa Šlajeva rezultāts, kurš Bauskā pagājušajā gadā pievilkās 69 reizes. Finālā Rīgā mūsu sportistam nepaveicās – izcīnīta otrā vieta. Diemžēl fināla sacīkstes bija sasteigtas un neveiksmīgi organizētas, kas arī bija viens no iemesliem, kāpēc sasniegtais rezultāts mūsu sportistam bija vājāks nekā pirms tam Bauskā.

Iecavā «spēka punkts» būs Iecavas stadionā un mūsu pilsētā – Bauskas stadionā. Bauskas sacensību vadītājs Kristaps Kalniņš informēja, ka pirmie dalībnieki var sākt pārbaudījumu pulksten desmitos no rīta.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas