Ilmārs Saulgriezis Pasaules vecmeistaru čempionātā izcīna sudraba godalgu 5

Polijas pilsētā Toruņā veselu nedēļu notika astotais Pasaules vecmeistaru čempionāts vieglatlētikā telpās. Latvijas Sporta veterānu un senioru savienība vērtē, ka tas bija skaita ziņā līdz šim lielākais šāda veida čempionāts.

Sacensībās, kas notika no 23. līdz 30. martam, medaļas izcīnīja arī mūsu novadu pārstāvji. Trīs sporta veidos piedalījās iecavniece Velta Bruce, kas Latvijas sacensībās pārstāv Bauskas novadu. Šogad viņai apritēja 75 gadi. Pasaules veterānu čempionātā vieglatlētikā telpās desmit kilometru soļošanā viņai septītā vieta. Lauku krosa distancē viņai sestā vieta. Toties pusmaratona distancē izcīnīta pasaules čempionāta bronzas medaļa. «Pēc pusmaratona nokļuva slimnīcā, bet nekas, jau mājās ar Ventspils kolēģu palīdzību,» par rezultātiem un situāciju sacensībās informē Bauskas novada sporta centra «Mēmele» galvenā speciāliste Inga Ūbele.

Sudraba medaļu soļošanā izcīnījis vēl viens baušķenieks – Ilmārs Saulgriezis. Viņš atzīst, ka tik spēcīgu un daudzskaitlīgu pasaules čempionātu vēl nav piedzīvojis. Turklāt aug arī dalībnieku vecums, kas ir gatavi startēt sacensībās, – pat vecuma grupās virs 90 gadiem jau ir vairāki dalībnieki, kas par medaļām cīnās ļoti sīvi. Ļoti plaša arī dalībnieku pārstāvniecība – daudzskaitlīgas delegācijas bija no Āfrikas un Dienvidamerikas.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Galvenajai speciālistei

Ilmārs Saulgriezis iespējami dēļ tavas uzvedības nestartē par Bauskas novadu. Vai tiešām Bauskas novadam ir jāmaksā lielas naudas summas citu novadu iedzīvotājiem,lai tie startētu par Bauskas novadu. Mums Bauskas novadā ir ļoti daudz,labi atmaksāti sporta organizātori,bet tad jautājums,par ko viņi saņem algu? Vai mēs pērkam korus,tautas deju ansambļus,glezniekus,fotogrāfus no citiem Latvijas novadiem,lai viņi pārstāvētu Bauskas novadu? Nepērkam,bet lepojamies ar to kas mums ir!!! Kāpēc mums Bauskas novadā sportā ir jāmaksā un jālielas ar citu novadu iedzīvotāju rezultātiem?

pirms 2 gadiem, 2019.04.01 15:15

Saule

Cienījamais soļotājs ja vien būtu gribējis šo 15-20 gadu garumā varēja pievienoties Bauskas novada izlasei. Negribēja un atklāti ignorēja. Startē tie kas vēlas. Tur arī atbilde un nemeklē vainu citos.

pirms 2 gadiem, 2019.04.01 21:36

Tai, ar sportu saistītajai

Varbūt tomēr tev piedošanu soļotājam bija jāpaprasa? Nevis gaidīt,kad soļotājs kritīs ceļos tavā priekšā,jo viņš jau savu dara -trenējas un gūst rezultātu,bet iespējami,ka tā vietā,lai aicinātu Bauskas novada sportistus tu vāc sportistus no citiem ,svešiem novadiem,atmaksā šiem ceļu,dalībmaksu,prēmijas... Vai tiešām Bauskas novadam jālepojas un jāsponsorē citu novadu iedzīvotāji-sportisti?

pirms 2 gadiem, 2019.04.02 14:36

rajonā vienīgā

galvenā speciāliste speciālās specifiskās izdarībās "klusajā vietiņā"

pirms 2 gadiem, 2019.04.03 17:36

Reali

Būsim reāli. Ne tur ko līdz vai dara tie organizatori, ne tur ko bordertauna var līdzēt. Ilmārs iet un dara un viņam izdodas !!! Bet Bauskas porganizatori tur bijuši nebijuši

pirms 2 gadiem, 2019.05.05 01:58

Vietējās ziņas