Ilona Dramačonoka uzvar Lietuvā 2

Decembrī Lietuvas pilsētā Šauļos notika Lietuvas kausu izcīņa daudzcīņā. Sacīkstēs piedalījās viesi no Baltkrievijas un Latvijas. Mūsējo vidū veiksmīgi startēja Bauskas sportisti.

Sacīkstes notika 17. un 18. decembrī. Sievietēm pieccīņā ar jaunu personisko rekordu – 3482 punkti – uzvarēja baušķeniece Ilona Dramačonoka. Tā informē sporta statistiķis Andris Staģis.

Trešā dāmu konkurencē bija baušķeniece juniore Solvita Dzilnava, izcīnot 3316 punktus. Septiņcīņā jauniešiem startēja arī baušķenieks Dāvis Kaufmanis – viņam ar 4056 punktiem piektā vieta.

Savukārt jaunie Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas sportisti kopā ar treneri Raivi Maķevicu darbīgi aizvadīja vecā gada nogali – līdz 30. decembrim noritēja daudzcīņnieku nometne Kuldīgā, kur piedalījās arī baušķenieki.

Tagad atliks tikai vērot, kā mūsējiem veiksies startos ziemas sezonā – pirmās sacīkstes notiks jau 10. un 11. janvārī Kuldīgā – tās būs Baltijas valstu sacensības daudzcīņā. Mūsējos varēsim redzēt arī Rīgā, kur 24. un 25. janvārī notiks Latvijas čempionāts daudzcīņā.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

bauskiniece

Super, priecājos par Ilonu! Tā tik turēt, tevī ir daudz talanta turpini attīstīt to! Uzslava treneriem! ;)

pirms 6 gadiem, 2015.01.06 00:08

Vietējās ziņas