Inese Tarvida gūst panākumu Beļģijā

Beļģijas 46. atklātajā tekvondo čempionātā uzvaru svara kategorijā līdz 53 kilogramiem izcīnījusi baušķeniece Inese Tarvida. Cīņā par Beļģijas čempiones titulu viņai bija jāpieveic ļoti nopietna pretiniece.

Turnīrā 9. martā I. Tarvida pēc reitinga bija otra spēcīgākā. Pirmās pretinieces uzvarētas diezgan viegli, ar rezultātiem – 27:3, 23:1. Toties pusfinālā pretim nāca titulētā Turcijas sportiste Agra Zeliha. Īsti cīņa šoreiz nesanāca – A. Zeliha izstājās. Finālā vēl spēcīgāka pretiniece – pēc reitinga pati stiprākā cīnītāja Madelina Folgmanne no Vācijas. Tomēr šoreiz viņai nebija izredžu – I. Tarvida pārliecinoši uzvarēja ar 18:5. Tā liecina mājaslapas ma-regonline.com informācija.

Pasaules reitingā svara kategorijā līdz 53 kilogramiem M. Folgmanne pārspēja I. Tarvidu un atrodas otrajā vietā, bet I. Tarvida ir trešā. Turpat blakus piektajā pozīcijā ir turciete Agra Zeliha. Toties olimpiskajā reitingā svara kategorijā līdz 57 kilogramiem I. Tarvida ir augstāk par Vācijas sportisti – viņa ir desmitajā vietā, bet M. Folgmanne – 11. vietā.

Māsas Inese un Jolanta Tarvidas, tāpat kā pirms gada, jau pašā gada sākumā aktīvi piedalās G klases turnīros, savācot maksimālo punktu skaitu, ko no šādiem turnīriem var iegūt. Pēc tam gada otrajā pusē var izvēlēties mazāku sacīkšu slodzi un veltīt lielāku uzmanību svarīgākajiem turnīriem – kontinentu un pasaules čempionātiem.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas