Informācijas tehnoloģiju kompetences centram neizdodas atrast piemērotu speciālistu 4

Atkārtoti izsludināts konkurss Informācijas tehnoloģiju (IT) kompetences centra vadītāja amatam, informē Bauskas novada domes lietvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Andra Matuļenko. Pirmajā konkursā uz šo amatu pieteicās trīs pretendenti. Komisija uzklausīja visus trīs amata kārotājus, taču neviens netika atzīts par pieņemamu. Novada domes priekšsēdētājs Valdis Veips skaidro, ka pretendentu atbildes uz jautājumiem komisijas locekļus nepārliecināja, vai viņi spēs veikt uzticētos pienākumus. Tāpat nevienam nebija atbilstīgas pieredzes darbā vadošajos amatos.No jauna izsludinātajā konkursā nedaudz mainītas prasības. Pieredze vadošajā darbā valsts vai pašvaldības iestādē vairs netiek uzstādīta kā pamatprasība. Tādējādi dota iespēja uz šo amatu pretendēt komercstruktūrās strādājošajiem.Pirms pāris dienām apstiprinātajā novada administrācijas nolikumā IT kompetences centra vadītājam no 1. marta noteikta 800 latu mēnešalga. Līdz šim tā bija 990 latu.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Diāna

Nu smuki, noraidīja trīs pretendentus, kuru vienīgais trūkums, ka nav pieredze vadošā amatā, bet tagad izsludina konkursu bez prasības ar pieredzi vadošā amatā. Protams, ka tie, kas vienreiz "izšūpoti", atkārtoti jau vairs nepieteiksies. Atkal kārtējo reizi tiek bīdīts kāds savējais bez pieredze un atbilstošas izglītības - ceļš vaļā!

pirms 11 gadiem, 2010.03.01 09:09

darbs

interesanti vai Bauskai tā kāda īpašā stulbuma pakāpe.bezdarba teju katrs trešais, bet tad skolai direktoru nevar atrast kamēr par to nerunā visas Latvijas mērogā, tagad IT speciālistu?

pirms 11 gadiem, 2010.02.28 08:30

Vietējās ziņas