Informēs par tūrisma akciju «Iepazīsti kaimiņus Zemgalē!» Latvijas - Lietuvas pierobežā 3

Šorīt plkst.11 Latvijas - Lietuvas pierobežā notiks preses konference par kaimiņvalstu pašvaldību tūrisma akciju "Iepazīsti kaimiņus Zemgalē!",  informēja projekta koordinatore Inese Turkupole-Zilpure.

Plānots, ka pasākuma piedalīsies tūrisma speciālisti un iesaistīto pašvaldību vadība. Medijiem tiks sniegta informācija par projektu un tā norisi. 

Preses konference norisināsies pie kafejnīcas un viesnīcas ceļa kreisajā pusē, netālu no piemiņas zīmes Baltijas ceļam, šķērsojot Latvijas un Lietuvas robežu Grenctālē.

Jau ziņots, ka ceturto gadu pēc kārtas Bauskas, Iecavas, Rundāles, Vecumnieku novada pašvaldības Latvijā un Biržu, Pasvales, Pakrojas un Jonišķu rajona pašvaldības Lietuvā organizē kopīgu tūrisma akciju. Projekta mērķis ir veicināt tūrisma attīstību Latvijas - Lietuvas pierobežas reģionā, veidojot kopīgu tūrisma maršrutu un popularizējot tūrisma apskates objektus un uzņēmumus. 

Visi akcijā iekļautie objekti pieejami brīvā dabā jebkurā diennakts laikā, tiem nav ieejas maksas. Lai saņemtu zīmogu, akcijas dalībniekam ir jānofotografējas pie vismaz 16 no 24 akcijas objektiem. Zīmogu akcijas drukātajā kartē no 1.jūnija varēs saņemt Bauskas, Vecumnieku, Biržu, Pasvales, Pakrojas, Jonišķu Tūrisma informācijas centros, uzrādot fotogrāfijas telefonā vai fotoaparātā, kurās jābūt redzamam akcijas dalībniekam un akcijas objektam.

Tāpat iespējams izmantot mobilo lietotni "Kaimini Zemgale", savu foto tajā augšupielādējot turpat pie objekta vai arī vēlāk, kad būs pieejams internets.

Iesniedzot apzīmogotās akcijas kartes Bauskas, Vecumnieku, Biržu, Pakrojas, Pasvales vai Jonišķu Tūrisma informācijas centros vai lejupielādējot tās mobilajā aplikācijā līdz 5.oktobrim, būs iespēja pretendēt uz kādu no balvām - četriem velosipēdiem un četriem elektriskajiem skrejriteņiem, kā arī astoņu vietējo uzņēmēju dāvanu kartēm.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Dzīvesdziņa

Sākam rīkot konferences, lauciniecēm gribās uz dienvidiem.

pirms 12 mēnešiem, 2020.05.29 11:09

SAHS

A JUS ZINAT KAD BIJA BLOKETA ROBEZA GRENSTALEE ,TO RIKOJA ZEMNIEKI.... BET 3,4 KILOMETR TALAL DZINA PARI ROBEZAI LOPUS LAI PARDOTU RIGAS CENTRALTIRGUU GALU.

pirms 12 mēnešiem, 2020.05.29 12:42

mats

Nu tu esi sapīpējies ne pa jokam, nu jau nu........

pirms 12 mēnešiem, 2020.05.29 16:05

Vietējās ziņas