Interese par skeitparku ir samazinājusies 2

Pilsētas jaunieši aktīvi iesaistījās diskusijās ar Bauskas Domi, lai panāktu skeitparka iekārtošanu. Uzreiz pēc atklāšanas tas piesaistīja lielu interesentu pulku. Diemžēl tagad aktivitāte sarukusi un vieta ir retāk apmeklēta. Kāpēc šāda situācija ir radusies, skaidro Bauskas jaunieši un Domes darbinieki.«Skeitparku apmeklēju diezgan reti, varbūt divas reizes nedēļā, jo man nepatīk braukāt ar skrituļdēli šāda veida parkos. Es domāju, ka cilvēku interese ir sarukusi, jo nav nevienas jaunas konstrukcijas. Ja tādas ierīkotu, tas piesaistītu vairāk jauniešu un būtu vietas, kur viņiem izpausties. Daudz ko izskaidro arī fakts, ka vienīgās sacensības, kas šeit ir notikušas, norisinājās dienā, kad atklāja skeitparku,» teic Mikus Markevičs.BMX braucējs Ivars Beimo uzskata, ka īstā aktivitāte te sākas vakarā, jo tad draugu pulciņā tiek rīkotas tādas kā sacensības, kur vienam ir jāparāda kāds triks un pārējiem tas ir jāatkārto. Ivo teic, ka skeitparkam derētu jaunas konstrukcijas un pie soliņiem vajadzētu uzlikt atkritumu kastes.Vēl būtu labi, ja skeitparka teritoriju ierobežotu sēta. Cilvēki, kas šķērso šo laukumu, staigā pāri konstrukcijām, kas pēc tam kļūst netīras un apgrūtina braukšanu. Pats jaunietis kopā ar draugu Tomu Pērkonu vāc parakstus aicinājumam, lai jau šogad tiktu veikti kādi uzlabojumi skeitparka teritorijā.«Pašvaldība priecājas par jauniešu aktivitātēm. Šogad uzlabojumi Bauskas skeitparkā nav ieplānoti, bet nākamgad izstrādās visas teritorijas rekonstrukcijas projektu. Paredzēts paplašināt rotaļu teritoriju bērniem, ieviešot vairākus jaunus rotaļu elementus dažādām vecuma grupām. Labprāt uzklausīsim arī iedzīvotāju iesniegtus ierosinājumus teritorijas funkcionālajai uzlabošanai,» komentē Bauskas Domes preses sekretāre Andra Matuļenko.Svarīgi ir arī saudzēt esošās konstrukcijas un vidi, jo skeitparkā bieži ierodas jaunieši, lai iedzertu, un pēc tam tiek bojātas ierīces un atkritumu konteineri. Sacensības netiek rīkotas, jo jauniešu lietu speciāliste pašlaik atrodas bērna kopšanas atvaļinājumā. Tiklīdz speciāliste atgriezīsies darbā, tiks rīkotas aktivitātes, tā stāsta Domes preses sekretāre.Pilsētas kārtībnieks Aldonis Buls uzskata, ka situācija skeitparkā ir apmierinoša, jo teritorijā palaikam iegriežas arī policija. «Protams, saņemam sūdzības no apkārtējiem iedzīvotājiem par trokšņošanu nakts laikā, bet tas ir saprotams, jo skeitparks jauniešiem ir vienīgā izgaismotā vieta Bauskā, kur arī tumšā laikā var patusēt. Bieži vien sūdzības mēdz būt pārspīlētas,» saka kārtībnieks.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

SK8PARK

Pilnigi piekritu SKEITPARKS! Pats nedzīvoju Bauskā bet gan Iecavā un esmu bijusi pāris reizes skeitparkā un viņš ir godīgi teikšu nolietojies! Vairāk būtu protams vajadzīgs remonts nekā kautkas jauns.

pirms 9 gadiem, 2012.04.15 21:03

SKEITPARKS

Skeitparkam vajadzetu remontu + butu velams setu vai jaunas rampas jo 1) Mums apnika cinities ar berniem un vecakiem.Un mums jau sak plist rampas vajadzetu remontu...

pirms 11 gadiem, 2010.04.17 13:40

Vietējās ziņas