Interesentus aicina «Traktordiena» Dāviņu pagasta «Eriņos» 3

Sestdien, 18. maijā, būs klāt lauksaimniecības nozares lielpasākums «Traktordiena» – jau 10. reizi uz lauka tiksies vairāk kā 60 lauksaimniecības uzņēmumi, valsts un nevalstiskās organizācijas, kā arī pirmo reizi notiks traktoru pullings jeb vilkšanas sacensības. Sarīkojums notiks zemnieku saimniecības «Eriņi» Spolnieku laukā Dāviņu pagastā, informē organizatori – nodibinājums «Fonds Latvijas lauksaimniecības attīstībai».

Pirmo reizi notiks traktoru vilkšanas šovs, kur piedalīsies dažādas jaudas spēkrati. Uz lauka norisināsies praktiski augsnes apstrādes, lopbarības sagatavošanas un smidzināšanas tehnikas demonstrējumi. Visas dienas garumā apmeklētājus gaidīs plaša lauksaimniecības izstāde dalībnieku stendos, parādot graudkopības, lopkopības, zemes apstrādes, apsaimniekošanas, mežizstrādes u.c. nozaru preces un pakalpojumus. Savu aprīkojumu izrādīs Zemessardze, bet bezceļu trasē varēs izmēģināt vieglos automobiļus. Būs ko darīt gan lieliem, gan maziem, sola organizatori.

Sadarbībā ar Ogres tehnikuma profesionālās izglītības iestāžu audzēkņiem norisināsies meistarības konkurss traktoru praktiskajā vadīšanā. Jaunie mehāniķi rādīs savas prasmes, kā ātri un precīzi iebraukt garāžā vai ar traktoru iemest grozā bumbu.

Desmitā «Traktordiena» tiks atzīmēta kopā ar grupu Jumprava, piedāvājot visiem pasākuma apmeklētājiem svētku koncertu.

Pasākuma mērķis ir veicināt Latvijas lauksaimniecības un lauku attīstību, lauku vides saglabāšanu un pilnveidošanu, resursu efektīvāku izmantošanu un apsaimniekošanu, apvienojot izglītību, ražošanu un praktiskos demonstrējumus lauksaimniecībā, attīstot pieredzes apmaiņu starp lauksaimniecības nozares pārstāvjiem.

Apmeklētājus «Eriņu» Spolnieku laukā gaidīs no plkst. 10, ieeja – bez maksas, pasākumu vadīs Valdis Melderis.


Pievieno komentāru

Komentāri 3

ip

Vai tiešām finasiāli Bauskas novads neatbalsta pasāumu uz kuru sabrauks visa Latvija? Reklāmā Bauskas novads atbalstītājos nav redzams!!! Vai tiešām citi organizē,bet Bauska reklamējās. Izsatās viss tas pats kā ar Puķu draugiem-viens no organizātoriem izteicās-Uzskatu, ka tas bija zemisks gājiens! Nav saprotams, kālab Bauskas novada domes priekšsēdētājs Arnolds Jātnieks pērnvasar Salaspilī kāpa uz skatuves un publiski visas Latvijas priekšā aicināja uz nākamo saietu Bauskā? Vai Bauskas novads kaut kādu Republikas mēroga pasākumu arī organizē vai tikai citi no citurienes to organizē?

pirms gada, 2019.05.18 01:35

doma

Kāpēc būtu jāatbalsta?Tā jau zemnieki saņem, tur nebrauc tante ar vienu gotiņu. Grib taisīt plezīru , lai paši par saviem līdzekļiem tusējās.

pirms gada, 2019.05.20 09:56

Vietējās ziņas